Rysowanie krok po kroku dla dzieci – Zadania i zabawy

Dziś mam dla Was serię książek, której ja i mój starszy syn jesteśmy wielkimi fanami. Rysowanie krok po kroku to książki, które są świetnym pomysłem na kreatywną zabawę nie tylko podczas wakacji. Te książki to coś w stylu kreatywnego poradnika, który poprzez zabawę uczy dzieci rysować. Są tu instrukcje krok po kroku, ale też mnóstwo kreatywnej zabawy i pomysłów na rysowanie. To ciekawa propozycja dla dzieci, które nie mają pomysłów na własne rysunki, ale też tych, które po prostu lubią rysować. To fajny pomysł na spędzenie czasu z książką, ale też fajne książki, które dzieci mogą zabrać ze sobą w podróż czy na wakacje.

Rysowanie krok po kroku – Relaksujące bazgroły

Z tą książką Twoje dziecko nauczy się rysować leniwca, dmuchawce, żółwia, czy liście. Oprócz instrukcji krok po kroku znajdziecie tu różne kreatywne kolorowanki, które należy dokończyć i uzupełnić. Rysowanie jest tu fajną zabawą, którą wciąga i odpręża!

Rysowanie krok po kroku możesz kupić tutaj.

100 zadań i zabaw dla każdego

W tej książce znajdziecie różne kreatywne zadania, które rozwijają zdolności manualne, ale też uczą logicznego myślenia. Jest ich aż 100, a wśród nich nie zabrakło sudoku, rysowania po śladzie, labiryntów i przeróżnych zadań związanych z rysowaniem i kolorowaniem.

100 zadań i zabaw dla każdego możesz kupić tutaj.

100 zadań i zabaw dla każdego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Planer lipiec 2021 – do druku za darmo
Rysowanie krok po kroku dla dzieci – Zadania i zabawy