Zamek z piasku – praca plastyczna i szablon do druku

Zrób zamek z piasku to pomysł na wakacyjną pracę plastyczną. Pobierz darmowy szablon z zamkiem i stwórz niezwykły zamek z piasku!

Zamek z piasku – praca plastyczna dla dzieci

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego mam dla Was pomysł na wakacyjną pracę plastyczną, czyli zamek z piasku na kartce papieru! To świetny pomysł na wakacyjną pamiątkę, bo taki zamek możecie zrobić z dziećmi nawet na wakacjach czy na samej plaży. W ten sposób możecie również wykorzystać piasek, który często dzieci zabierają ze sobą na pamiątkę, a później nie mamy pomysłu co z nim zrobić.

Zamek z piasku to idealna praca plastyczna na wakacje, ale też ciekawa zabawa sensoryczna dla dzieci, która rozwija koordynację ręka-oko. Starsze dzieci mogą naszkicować samodzielnie swój własny zamek. Dla młodszych przygotowałam specjalny szablon, który możecie wykorzystać do zabawy.

Co jest potrzebne do tej zabawy?

  • wydrukowany szablon z zamkiem,
  • klej,
  • piasek.

Jak zrobić zamek z piasku?

  1. Wydrukuj darmowy szablon, który znajdziesz na dole wpisu,
  2. Nałóż klej na kontury zamku,
  3. Posyp klej piaskiem.

Pobierz kamienie z ukrytymi robaczkami do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablony możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablony dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i spakowane w folder skompresowany .zip

– Szablony udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Siedem prac Detektywa Ząbka – Małe jest piękne
Zamek z piasku – praca plastyczna i szablon do druku