Wiosenne bukiety kwiatów z papieru na Dzień Kobiet

Wiosenne bukiety kwiatów z papieru to pomysły na wiosenną pracę plastyczną i prezent z okazji Dnia Kobiet. Zobacz jak łatwo można zrobić bukiety kwiatów z papieru i papierowych słomek!

Wiosenne bukiety kwiatów z papieru na Dzień Kobiet

Dziś Dzień Kobiet z tej okazji mam dla Was pomysł na wiosenne bukiety z papieru, które możecie zrobić razem z dziećmi i wręczyć mamo, babciom, koleżankom z okazji ich święta.

Te bukiety z papieru to również fajny pomysł na upominek czy dodatek do prezentu z okazji urodzin czy imienin. Możecie je również zrobić jako wiosenną pracę plastyczną z dziećmi. Pomysł jest bardzo prosty. Jestem bardzo ciekawa jak zrobicie i wykorzystacie te wiosenne bukiety z papieru! Przygotowałam dla Was film, na którym możecie zobaczyć jak zrobiłam je krok po kroku – zobacz rolkę na Instagramie.

Co potrzebuję:

  • kolorowe papiery,
  • papierowe słomki,
  • sznurek,
  • klej,
  • nożyczki,
  • flamaster.

Jak zrobić wiosenne bukiety z papieru?

  1. Z żółtego papieru wycięłam kółko, z różowego 4 małe serca. Serca przykleiłam do kółka i narysowałam na nim oczy i uśmiech. Powstałego kwiatka przykleiłam do papierowej słomki.
  2. Połowę kartki złożyłam w wachlarz. Na środku przyłożyłam papierową słomkę z kwiatkiem i zawiązałam sznurkiem. Na sznurek przykleiłam papierowe serce i gotowe!

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki dla starszaka – nowości książkowe dla dzieci
Wiosenne bukiety kwiatów z papieru na Dzień Kobiet