Jesienne drzewo malowane patyczkami – szablon do druku

Jesienne drzewo malowane patyczkami kosmetycznymi. Pobierz szablon z jesiennym drzewem i maluj z dzieckiem jesienne liście patyczkami!

Jesienne drzewo malowane patyczkami

Jesień zawsze pobudza mnie do kreatywnych zabaw. Te kolorowe drzewa, liście, kasztany i żołędzie to tak wdzięczny temat do zabawy, że zawsze w tym jesiennym okresie pojawia się na blogu najwięcej pomysłów na kreatywne jesienne zabawy dla dzieci.

Razem z moimi synami i mężem zaliczyliśmy już wiele jesiennych spacerów, zebraliśmy mnóstwo kasztanów i stworzyliśmy naszą rodzinę w wersji kasztanowej. Dziś mam dla Was pomysł na prostą jesienną zabawę, w której razem z dziećmi będziecie mogli stworzyć jesienne drzewo. To pomysł na malowanie farbami, ale w innej wersji. Pokazywałam Wam kiedyś, że do malowania farbami można wykorzystać nie tylko pędzelek, ale również palce czy widelec. Tym razem oprócz farbek potrzebne Wam będą patyczki kosmetyczne i z ich pomocą dzieci namalują wyjątkowe jesienne liście. Ta mała odmiana sprawi, że będzie to fajna zabawa dla dzieci.

Malujemy patyczkami kosmetycznymi

Do tej jesiennej zabawy potrzebny będzie kreatywny szablon z jesiennym drzewem, który możesz wydrukować na dole tego wpisu. Przygotuj również farbki plakatowe w różnych kolorach – zielony, żółty, czerwony, brązowy i patyczki kosmetyczne.

Jesienne drzewo malowane patyczkami

Do tej jesiennej pracy plastycznej potrzebne będą kreatywne szablony, które możesz pobrać na dole tego wpisu, a także klej i nożyczki.Wydrukuj szablon i patyczkami kosmetycznymi namaluj jesienne liście. Liście można namalować na różne sposoby. Mogą być na drzewie, spadać niesione przez wiatr, albo leżeć pod drzewem.

Jeśli masz ochotę to pochwal się Instagramie jakie jesienne drzewa stworzyliście z dziećmi. Więcej pomysłów na jesienne prace plastyczne znajdziesz tutaj. Miłej zabawy! ❤

Jesienne drzewo malowane patyczkami
Jesienne drzewo malowane patyczkami
Jesienne drzewo malowane patyczkami
Jesienne drzewo malowane patyczkami
Jesienne drzewo malowane patyczkami

Jesienne drzewo – szablon do druku

Jesienne drzewo - szablon do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj zimowe zadania dla dzieci!

Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje zimowe zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz zimowe zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Zimowe zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne zimowe ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj zimowe zestawy. Mam dla Ciebie zimowe zadania, zimowe wyklejanki i zimową matematykę.

Świąteczne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Jesienne drzewo malowane patyczkami

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Karty pracy kształty – 25 kart pracy z kształtami do druku
Jesienne drzewo malowane patyczkami – szablon do druku