Zaproszenia na urodziny do druku

Zaproszenia na urodziny do druku w dwóch kolorach do wyboru. Darmowe zaproszenia na urodziny, które możesz pobrać i wydrukować!

Zaproszenia na urodziny do druku

Urodziny to dla maluchów i nie tylko ważna sprawa. Mimo, że mój starszy syn ma urodziny pod koniec roku już zaczął odliczać dni do swoich czwartych urodzin. Ja w tym czasie przecieram trochę oczy ze zdumienia. Ale jak to. Mój maluszek będzie miał już 4 lata? Przecież nie dawno go urodziłam. Jeszcze nie dawno był tak mały jak Igor (sprawdźcie koniecznie jak urządziłam jego kącik niemowlaka w naszej sypialni). Niedawno robiłam dla niego strażackie 3 urodziny, a za chwilę będę myśleć nad motywem następnych.

Wybierz zaproszenia na urodziny dla dziecka!

Pomysły na zaproszenia na urodziny chodziły mi po głowie od dłuższego czasu. I w końcu udało mi się je dla Was stworzyć. Bardzo lubię takie urodzinowe klimaty. Zrobienie ich było dla mnie dużą przyjemnością.

Darmowe zaproszenia – pobierz i wydrukuj

Zaproszenia na urodziny przygotowałam dla Was w dwóch kolorach. Nie są one stworzone z myślą o konkretnych urodzinach, dlatego możecie je wykorzystać zarówno na pierwsze, drugie czy piątek urodziny. Tył zaproszenia to kolorowe plaski – niebieskie lub różowe w zależności od wybranej wersji. Środek pozostawiam dla Waszej dyspozycji. Możecie go uzupełnić dowolną treścią. Zaproszenia wydrukujcie najlepiej na sztywniejszym papierze o wyższej gramaturze. I koniecznie pokażcie mi na Instagramie jak je wykorzystaliście! Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Zaproszenia na urodziny do druku
Zaproszenia na urodziny do druku
Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki
Zaproszenia na urodziny dla chłopaka
Zaproszenia na urodziny
Darmowe zaproszenia na urodziny
Darmowe zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodziny do druku

Zaproszenia w wersji niebieskiej

Zaproszenie na urodziny niebieskie

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi i kreatywne grafiki? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Zaproszenia w wersji różowej

Zaproszenie na urodziny różowe

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z grafik

– Zaproszenia możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Zaproszenia dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zaproszenia udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • Julia
  25 sierpnia 2018

  Droga Klaudio, czy rozważysz na przyszłość zrobienie zaproszeń w mniej “oklepanych” kolorach? Np żółtym, zielonym, czerwonym, granatowym czy choćby pomarańczowym. Mam córkę, a nie lubię tego wszędobylskiego różu 😉

  • Klaudia
   26 sierpnia 2018

   Pomyślę o innej kolorystyce przy kolejnych projektach. Najczęściej prosicie mnie o takie kolory stąd taka kolorystyka, ale sama też wolę coś bardziej niebanalnego, a nie jestem w stanie robić wszystkiego w 10 kolorach.

Poprzedni
Kącik niemowlaka w naszej sypialni
Zaproszenia na urodziny do druku