Zaproszenia na urodziny do druku

Tym razem przygotowałam dla Was zaproszenia na rodziny do druku. Urodzinowe zaproszenia w dwóch kolorach, które możesz pobrać i wydrukować!

Urodziny to dla maluchów i nie tylko ważna sprawa. Mimo, że mój starszy syn ma urodziny pod koniec roku już zaczął odliczać dni do swoich czwartych urodzin. Ja w tym czasie przecieram trochę oczy ze zdumienia. Ale jak to. Mój maluszek będzie miał już 4 lata? Przecież nie dawno go urodziłam. Jeszcze nie dawno był tak mały jak Igor (sprawdźcie koniecznie jak urządziłam jego kącik niemowlaka w naszej sypialni). Niedawno robiłam dla niego strażackie 3 urodziny, a za chwilę będę myśleć nad motywem następnych.Zaproszenia na urodziny do druku

Pomysły na zaproszenia na urodziny chodziły mi po głowie od dłuższego czasu. I w końcu udało mi się je dla Was stworzyć. Bardzo lubię takie urodzinowe klimaty. Zrobienie ich było dla mnie dużą przyjemnością.

Darmowe zaproszenia – pobierz i wydrukuj

Zaproszenia na urodziny przygotowałam dla Was w dwóch kolorach. Nie są one stworzone z myślą o konkretnych urodzinach, dlatego możecie je wykorzystać zarówno na pierwsze, drugie czy piątek urodziny. Tył zaproszenia to kolorowe plaski – niebieskie lub różowe w zależności od wybranej wersji. Środek pozostawiam dla Waszej dyspozycji. Możecie go uzupełnić dowolną treścią. Zaproszenia wydrukujcie najlepiej na sztywniejszym papierze o wyższej gramaturze. I koniecznie pokażcie mi na Instagramie jak je wykorzystaliście!

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy będę mogła po podglądać co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Zerknij również na dekoracje urodzinowe:


Zaproszenia na urodziny do druku

Zaproszenia na urodziny do druku

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki

Zaproszenia na urodziny dla chłopaka

Zaproszenia na urodziny

Darmowe zaproszenia na urodziny

Darmowe zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodziny do druku

Zaproszenie na urodziny niebieskie

Pobieram do użytku prywatnego

Zaproszenie na urodziny różowe

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z grafik

– Zaproszenia możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Zaproszenia dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zaproszenia udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz również moje darmowe plakaty:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Jeśli chcesz podzielić się plakatami z innymi, a mnie zmotywować do dalszej kreatywnej pracy udostępnij je. Będzie mi bardzo miło! 🙂

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Kącik niemowlaka w naszej sypialni
Zaproszenia na urodziny do druku