Dzień pluszowego misia – karty pracy do druku

Karty pracy na Dzień pluszowego misia. Pobierz i wydrukuj misiowe darmowe karty pracy z pluszowym misiem. Wyklejaj, wycinaj i koloruj!

Dzień pluszowego misia karty pracy do druku

Dzień pluszowego misia przypada w przedszkolu 25 listopada to jedno z moich ulubionych świąt nietypowych. To zwykle taki dzień, kiedy każdy przedszkolak przynosi ze sobą swojego ukochanego pluszowego misia. Dziś mam dla Was zestaw darmowych kart pracy związanych właśnie z tą ukochaną dziecięcą maskotką. Bohaterem moich nowych kart pracy został pluszowy miś. Tym razem dla Waszych dzieci przygotowałam karty pracy do wyklejania, wycinania i kolorowania. Mam nadzieję, że polubicie te misiowe karty pracy i zadania z uroczymi misiami!

Darmowe karty pracy z misiami

Do rozwiązania misowych zadań potrzebne Wam będą wydrukowane karty pracy (możesz je pobrać na dole tego wpisu), nożyczki, klej, plastelina i kredki. Karty pracy z pluszowymi misiami to nie tylko dobry pomysł na zabawę dla dzieci, ale również nauka wycinania i ćwiczenia manualne. Dajcie koniecznie znać czy Wam się spodobały!

Wydrukuj karty pracy, wytnij wszystkie jego elementy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Koniecznie pochwal się Instagramie i pokaż czy Twoje dziecko polubiło misowe karty pracy.

Zobacz również inne pomysły na zabawy dla dzieci:

  • Świąteczne karty pracy – zobacz
  • Pestki arbuza – matematyczna zabawa dla dzieci – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Dzień pluszowego misia – wyklejanka

Tą kartę pracy z pluszowym misiem możecie wykleić plasteliną, bibułą lub pokolorować kredkami lub farbkami.

Dzień pluszowego misia - wyklejanka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Dzień pluszowego misia – wycinanka

Na tej karcie pracy zadaniem dziecka jest wycięcie kształtów i wklejenie ich w odpowiednie miejsca na brzuszkach pluszowych misiaków.

Dzień pluszowego misia - wycinanka

Pobieram do użytku prywatnego

Dzień pluszowego misia – kolorowanka

Kolorowankę z pluszowym misiem można pokolorować, kredkami, farbami czy mazakami. Można wykorzystać ją jako szablon do wyklejenia plasteliną, czy papierem.

Dzień pluszowego misia - kolorowanka

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Prezenty na Mikołajki dla dzieci – do 30, 50 i 100 zł
Dzień pluszowego misia – karty pracy do druku