Dzień pluszowego misia – darmowe karty pracy

Karty pracy na Dzień pluszowego misia. Pobierz i wydrukuj misiowe darmowe karty pracy z pluszowym misiem. Wyklejaj, wycinaj i koloruj!

Dzień pluszowego misia karty pracy do druku

Dzień pluszowego misia przypada w przedszkolu 25 listopada to jedno z moich ulubionych świąt nietypowych. To zwykle taki dzień, kiedy każdy przedszkolak przynosi ze sobą swojego ukochanego pluszowego misia. Dziś mam dla Was zestaw darmowych kart pracy związanych właśnie z tą ukochaną dziecięcą maskotką. Bohaterem moich nowych kart pracy został pluszowy miś. Tym razem dla Waszych dzieci przygotowałam karty pracy do wyklejania, wycinania i kolorowania. Mam nadzieję, że polubicie te misiowe karty pracy i zadania z uroczymi misiami!

Darmowe karty pracy z misiami

Do rozwiązania misowych zadań potrzebne Wam będą wydrukowane karty pracy (możesz je pobrać na dole tego wpisu), nożyczki, klej, plastelina i kredki. Karty pracy z pluszowymi misiami to nie tylko dobry pomysł na zabawę dla dzieci, ale również nauka wycinania i ćwiczenia manualne. Dajcie koniecznie znać czy Wam się spodobały!

Wydrukuj karty pracy, wytnij wszystkie jego elementy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Koniecznie pochwal się Instagramie i pokaż czy Twoje dziecko polubiło tą lodową zabawę.

Zobacz również inne pomysły na zabawy dla dzieci:

  • Świąteczne karty pracy – zobacz
  • Pestki arbuza – matematyczna zabawa dla dzieci – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Dzień pluszowego misia – wyklejanka

Tą kartę pracy z pluszowym misiem możecie wykleić plasteliną, bibułą lub pokolorować kredkami lub farbkami.

Dzień pluszowego misia - wyklejanka

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Dzień pluszowego misia – wycinanka

Na tej karcie pracy zadaniem dziecka jest wycięcie kształtów i wklejenie ich w odpowiednie miejsca na brzuszkach pluszowych misiaków.

Dzień pluszowego misia - wycinanka

Pobieram do użytku prywatnego

Dzień pluszowego misia – kolorowanka

Kolorowankę z pluszowym misiem można pokolorować, kredkami, farbami czy mazakami. Można wykorzystać ją jako szablon do wyklejenia plasteliną, czy papierem.

Dzień pluszowego misia - kolorowanka

Pobieram do użytku prywatnego

Zrób kalendarz adwentowy dla Twojego dziecko!

Tak to już ten czas, w, którym warto pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jak co roku przygotowałam dla Was zestawy, które pomogą Wam stworzyć wyjątkowe kalendarze adwentowe dla Waszych dzieci.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu tyle razy ile tego potrzebujesz. Mam dla Ciebie zestawy kalendarzowych zadań: pierwszy ze świątecznym domino i kolorowankami, drugi z zadaniami do rozwiązywania i kolorowankami. W każdym znajdziesz numerki do kalendarza, ale także zadania do wycinania. Zadania możesz włożyć do świątecznych kopert, które zachwycą Twoje dziecko!


Kalendarz adwentowy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Prezenty na Mikołajki dla dzieci – do 30, 50 i 100 zł
Dzień pluszowego misia – darmowe karty pracy

Ho ho ho! To już ten czas!

Zrób kalendarz adwentowy dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj adwentowe koperty i zadania!