Jano i Wito Zapach Świąt – świąteczna książka dla dzieci, która pachnie

Jano i Wito Zapach świąt to wyjątkowa świąteczna książka dla dzieci, która nie tylko zachwyca treścią i ilustracjami, ale również pachnie. To książka, która pomaga maluchom w nauce mowy, a dziecko odkryje w niej wyjątkowe pachnące elementy!

Jano i Wito Zapach Świąt – recenzja książki dla dzieci

O serii Jano i Wito pisałam Wam już kilka razy na blogu. To jedna z ulubionych serii mojego młodszego syna. Uwielbia przygody chłopców w trawie!

Najnowsza część przygód dwóch braci różni się nieco od wcześniejszych wydań. Jano i Wito Zapach Świąt to pierwsza część z sub-serii, w której zamiast elementów sensorycznych obecnych w poprzednich książkach tym razem mali czytelnicy odnajdą elementy zapachowe. Tak! Ta książka pachnie i to wyjątkowo świątecznie. Jest nieco mniejsza od wcześniejszych części, ma zaokrąglone rogi i grube kartonowe strony.

W środku znajdziecie dobrze znane ilustracje niezastąpionego Przemka Liputa, który jak zwykle zilustrował ją przepięknie. Nie zabrakło charakterystycznej czarnej kreski i detali oddających świąteczny i nieco polski charakter.

W tej części nie znajdziecie już tylu wyrazów dźwiękonaśladowczych, ale powtarzające się zdania i słowa zachęcają malucha do nauki nowych słów. Mój Igor, dzięki niej pierwszy raz powiedział słowo: choinka.

Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia

Jano i Wito Zapach Świąt – książka dla dzieci wspierająca mowę

Tym razem zapraszam Was na prawdziwie świąteczne wydanie Jano i Wito. Braci odwiedza koleżanka. Ala chce zobaczyć jak wygląda ich choinka. Znajdują pachnąca gałązkę choinki, ale samej choinki nie ma. Zaczynają szukać jej w całym domu. Zamiast niej znajdują różne przedmioty, które przypominają kształtem choinkę. Jest sterta prania, którą prasuje tata, są słoiki, które porządkuje dziadek, są nawet kwiaty, które układa babcia. Wszystko przypomina choinkę, ale nią nie jest. Chłopcy z koleżanką zastanawiają się, gdzie jest choinka? W końcu znajdują ją. Jest piękna i pachnąca.

Tak jak pisałam Wam wcześniej w tej części brakuje sensorycznych elementów znanych z poprzednich części, ale znajdziecie tu pachnące strony, które pachną wyjątkowo świątecznie.

My Jano i Wito Zapach Świąt już mamy w naszej domowej biblioteczce, a Ty możesz ją kupić tutaj. Jeśli chcecie ją mieć to zdecydowanie kupujcie ją jak najszybciej, bo jej nakłady są już na wyczerpaniu i wkrótce może być niedostępna.

Na moim blogu znajdziesz dużo różnych propozycji na fajne książki dla dzieci. Prezentuję tylko te książki, które polubiłam ja, a przede wszystkim moje dzieci. Wszystkie książkowe wpisy znajdziesz tutaj – książki dla dzieci. Wiele książek pokazuję również na moim Instagramie w formie filmów i wpisów. Będzie mi bardzo miło mnie zaobserwujesz Instagramie. Nie ominą Cię wtedy ciekawe propozycje książkowe. Zapraszam Cię serdecznie! ❤

Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia
Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia
Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia
Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia
Jano i Wito Zapach Świąt - recenzja, zdjęcia

Jano i Wito Zapach Świąt – czy warto ją mieć?

Zdecydowanie tak! Ta seria to jedne z ulubionych książek mojego młodszego syna. W środku znajdziecie krótkie teksty, które wraz z powtarzającymi się zdaniami zachęcają malucha do nauki nowych słów. To doskonała pozycja dla najmłodszych dzieci. W środku znajdziecie piękne ilustracje stworzone z myślą o najmłodszych. Mimo, że sporo w niej szczegółów to nie przytłaczają, a zachęcają do przeglądania.

Jano i Wito - Zapach Świąt

Miłego czytania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
22 plakaty na święta do druku + 3 nowości
Jano i Wito Zapach Świąt – świąteczna książka dla dzieci, która pachnie