Kolorowanka dla mamy – do druku

Obrotowa kolorowanka dla mamy do druku. Pobierz i wydrukuj kolorowankę dla mamy i zrób własnoręcznie prezent DIY z okazji Dnia Matki!

Kolorowanka dla mamy – do druku

Kolorowanka dla mamy to zawsze dobry pomysł na prezent. Mamy uwielbiają rysunki, które tworzą dla nich dzieci. Dziś mam dla Was pomysł na kolorowankę w nieco innej wersji, która zaskoczy każdą mamę i będzie kreatywnym prezentem na Dzień Matki. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Kolorowanka dla mamy to bardzo uniwersalny prezent, który może stworzyć dziecko w każdym wieku. Niezależnie od tego czy ma 3 lata czy 10. Każda kolorowanka będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Nawet jeśli nie będzie perfekcyjnie kolorowanka. Pewnie nie raz tworzyliście z dziećmi kolorowanki z okazji urodzin lub innych uroczystości, a robiliście kiedyś kolorowankę obrotową?

Wyjątkowa kolorowanka obrotowa dla mamy

Kolorowanka obrotowa składa się z dwóch nałożonych na siebie kół. Obracając je odkrywamy ukryte elementy. Koła można połączyć ze sobą za pomocą sznurka i igły, ale także drucika kreatywnego czy specjalnych pinesek.

Zobacz również:

Zrób kolorowankę dla mamy!

Do przygotowania kolorowanki obrotowej dla mamy będą potrzebne: drukarka, papier (najlepiej sztywniejszy o większej gramaturze), nożyczki, igła i sznurek (którymi zszyjesz ją w środku), kredki. Kolorowanka składa się z dwóch kół, które łączymy razem na środku i uzyskujemy obrotową kolorowankę z ukrytymi elementami. Obracając ją odkrywamy kolejne ukryte elementy takie jak: portret mamy, babeczkę z napisem Kocham Cię, medal dla mamy czy przytulasy.

Pobierz kolorowankę dla mamy do druku

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Bystre ciastko i skwaszone winogrono – Smaczna banda i emocje
Kolorowanka dla mamy – do druku