Konstrukcyjne rurki, czyli kreatywna zabawa dla dzieci!

Zestaw konstrukcyjny Tubation Wheels, czyli kreatywna zabawka dla małych majsterkowiczów, z której zbudujesz nie tylko auta!

Konstrukcyjne rurki Tubation Wheels

Wiecie, że nie lubię zabawek, które kurzą się na półkach. Zabawek, które szybko się nudzą, bo dają niewiele możliwości zabawy. Przy dwójcie dzieci i dwóch pokojach wypełnionych zabawkami: małymi i dużymi, plastikowymi i drewnianymi, głośnymi i cichymi coraz trudniej jest znaleźć jakieś zabawki, które są fajne, kreatywne i zaskoczą moje dzieci. Uważam to za mój matczyny sukces, że nadal mi się to udaje i zamiast kolejnych gratów na półkach w naszym domu pojawiają się kolejne zabawki, które moi synowi sami chętnie ściągają z półek i chcą się nimi bawić, ale przede wszystkim nadal udaje mi się ich zaskoczyć!

Konstrukcyjne rurki, czyli budujemy i tworzymy

Dziś mam dla Was niezwykle kreatywną zabawkę, którą odkryłam całkiem niedawno i żałuję, że było to tak późno. Jeśli Wasze dzieci lubią klocki i kulodromy to gwarantuję Wam, że i tą zabawkę polubią. To idealny zestaw dla małych majsterkowiczów, ale nie tylko. Dzięki niemu dziecko poczuje się jak mały hydraulik, ale tak naprawdę można z niego tworzyć różne konstrukcje, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. W zestawie znajdziecie kolorowe rurki, które można ze sobą łączyć na różne sposoby tworząc przestrzenne konstrukcje. Rurki są naprawdę porządnie wykonane. Moi chłopcy solidnie je przetestowali. Nie straszne im żadne zabawy – zniosły wielokrotne łączenie i rozłączanie, a nawet rzucanie czy nadepnięcie – moja stopa nie była już tak mocno zadowolona.

Dla małego i dużego

Zestaw moich chłopców jak fanów czterech kółek przystało ma w sobie koła i można z niego budować różne pojazdy. W pudełku znajduje się również instrukcja, z którą zbudowaliśmy koparę, robota czy auto. Dla mnie ogromną zaletą tej zabawki jest to, że bawi się nią 2,5 latek i 6 latek. Dwulatek swobodnie potrafi łączyć i rozłączać poszczególne elementy, a sześciolatek dzięki niej pobudza swoją kreatywność tworząc swoje własne autorskie konstrukcje. Myślę, że kolejne zabawki z tej serii pojawią się u nas na święta, bo można je ze sobą łączyć i tworzyć jeszcze więcej kreatywnych pomysłów.

Zestaw Konstrukcyjny Tubation Wheels z 68 elementami możesz kupić tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Nowości w biblioteczce przedszkolaka na długie jesienne wieczory
Konstrukcyjne rurki, czyli kreatywna zabawa dla dzieci!