Książeczki kontrastowe Akuku – nowa seria dla maluchów

Dziś mam coś dla najmłodszych czytelników, którzy dopiero zaczynają przygodę z książkami. Książeczki kontrastowe Akuku to seria stworzona z myślą o niemowlakach, która łączy w sobie wczesną edukację z światem kontrastowych ilustracji, któremu najmłodsi czytelnicy przyglądają się z zaciekawieniem.

Książeczki kontrastowe Akuku – nowa seria dla maluchów

Znajdziecie w nich kontrastowe ilustracje, niewielką ilość kolorów, niewielką ilość tekstu, ale za to są na nich przedmioty, które maluchy dobrze znają. W odkrywaniu zawartości i przewracaniu kolejnych stron pomoże wycięte na środku przez które dziecko może podglądać zawartość kolejnych stron. Każda strona nawiązuje do poprzedniej, dzięki czemu jej kolejne strony łączą się w jedną całość i tworzą mini historię.

Tekst tworzą pojedyncze słowa i wyrazy dźwiękonaśladowcze. W serii ukazały się 4 książeczki: Mój świat, Zwierzęta, Przyroda i Pojazdy. W każdej znajdziecie 10 twardych stron z bezpiecznymi zaokrąglonymi dla malucha rogami.

Dlaczego warto wybrać książeczki kontrastowe?

  • kontrastowe barwy wzbudzają zainteresowanie dziecka i skupiają jego wzrok,
  • rozwijają wzrok i inne zmysły,
  • są odporne dla dzieci – wykonane z grubej tekstury i mają zaokrąglone rogi.

Gdzie kupić książeczki kontrastowe?

Masz ochotę na więcej fajnych i wartościowych książek dla dzieci? Wejdź do naszej naszej biblioteczki z książkami i zobacz jakie książki czytam z moimi dziećmi. Dołącz do mnie na Instagramie – zobacz jeszcze więcej książkowych inspiracji i odkryj moje roślinne wnętrza ❤

Miłego czytania!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Zabawki ogrodowe dla dzieci idealne na Dzień Dziecka!
Książeczki kontrastowe Akuku – nowa seria dla maluchów