Muchomor z papieru – jesienna praca plastyczna

Muchomor z papieru, czyli jesienna praca plastyczna dla dzieci. Jak zrobić muchomora z papieru? Pobierz darmowe karty pracy z muchomorem wycinanką!

Muchomor z papieru

Lubię jesień, bo daje ona wiele możliwości kreatywnej zabawy z dziećmi. Pomysłów na jesienne zabawy nie trzeba długo szukać. Wystarczy wyjść na spacer pozbierać z dziećmi kasztany, żołędzie i kolorowe liście. Można z nich zrobić różne fajne rzeczy.

Dziś mam dla Was pomysł na pracę z muchomorem. Muchomor z papieru to prosta jesienna praca plastyczna dla dzieci. Razem z darmowym szablonem i pomocą kleju i nożyczek stworzycie trójwymiarowego muchomora.

Jesienna praca plastyczna z muchomorem!

Jeża wycinankę możecie zrobić bardzo prosto. Starsze dzieci mogą samodzielnie wyciąć wszystkie elementy i skleić, młodsze mogą potrzebować pomocy rodziców. Darmowy szablon na jeżową wycinankę możecie pobrać na dole wpisu i wydrukować.

Potrzebujesz:

  • wydrukowany szablon (pobierz na dole wpisu),
  • klej,
  • nożyczki.

Jak zrobić muchomora z papieru?

Wydrukuj darmowy szablon. Wytnij z niego wszystkie elementy: tło, trzon muchomora, kapelusz i kropki. Przyklej trzon grzyba na szablonie, a nad nim doklej kapelusz. Czegoś tu jeszcze brakuje! Doklej muchomorowi białe kropki!

Pokaż na Instagramie jakie fajne misie stworzyliście razem z dziećmi! Uwielbiam oglądać Wasze prace. Tylko nie zapomnijcie mnie oznaczyć @lecibocianpl ♥

Zobacz również inne pomysły na zabawy dla dzieci:

  • Jesienna wiewiórka – zobacz
  • Jesienne drzewo malowane patyczkami – zobacz
  • Jeż z listkami – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Muchomor z papieru – karty pracy do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kart pracy?

– Karty pracy możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Karty pracy dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Karty pracy udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Pola i Piotruś – Przytulanka i Urodziny
Muchomor z papieru – jesienna praca plastyczna