Jesienna wiewiórka – wyklejanka do druku

Jesienna wiewiórka, czyli kolejne jesienne karty pracy. Tym razem w formie wyklejanki z jesienną wiewiórką. Pobierajcie, drukujcie i bawcie się dobrze!

Jesienna wiewiórka, czyli zabawa w wyklejanie

Za oknami słońce i złota polska jesień to idealny czas na wyklejankę w prawdziwie jesiennym klimacie. Dziś w kolejny kreatywny czwartek mam dla coś nowego, kreatywnego i bardzo jesiennego.

Jesienna wiewiórka

Całą rodziną uwielbiamy jesienne spacery. Szeleszczące liście między nogami są w tym roku największą atrakcją dla Igora, który jest zachwycony, gdy może w nich szurać nogami. To pierwsza jego jesień, którą przeżywa tak na 100%. Podczas spaceru zbieramy kolorowe liście, kasztany i cieszymy się z tej pięknej pogody. W naszym ulubionym parku stałymi bywalcami są wiewiórki i to właśnie wiewiórka jest bohaterem mojej dzisiejszej kreatywnej pracy.

Wyklejamy ogon wiewiórki

Tym razem zapraszam Was do zrobienia razem z nami jesiennego obrazka z wiewiórką. Wiewiórce zabrakło ogona i mam nadzieję, że razem ze swoimi dziećmi pomożecie jej go odzyskać, bo wiewiórka bez swojej wielkiej kity nie byłaby tą samą wiewiórką.

My postanowiliśmy tym razem wykorzystać kulki z bibuły. To bardzo fajna zabawa, a przy okazji dobre ćwiczenie dla dziecięcej ręki. Dziecko samo może tworzyć kulki z bibuły, a następnie przyklejać je.

Wyklejanki to świetna zabawa dla dziecka. Uczą kolorów i precyzji, a przy okazji są dobrą zabawą, podczas której może uda Ci się wypić ciepłą kawę. ❤

Polecam Ci również inne wyklejanki, które pojawiły się już wcześniej na blogu:

Zerknij również na moje pomysły na jesienne prace:

Podobają Ci się moje wyklejanki?

Podobają Ci się moje pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci? Poleć mnie swoim znajomym. Będzie mi również bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Jesienna wiewiórka - wyklejanka do druku
Jesienna wiewiórka - wyklejanka do druku
Jesienna wiewiórka - wyklejanka do druku

Zrób zdjęcia z moimi grafikami i pokaż je – oznacz mnie na postach (@lecibocianpl) dodaj hashtag #lecibocianpl. Pochwal się nimi na stories, a ja pokaże je u siebie! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż moje mój kalendarz w swoim domu, pokaż jak Twoje dzieci wyklejają moje wyklejanki i robią kreatywne pomysły ❤

Jesienna wiewiórka – wyklejanka do druku

Jesienna wiewiórka - wyklejanka do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami. Zostań w domu i baw się z dziećmi kreatywnie ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj wiosenne zadania dla dzieci!Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje wiosenne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz wiosenne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Wiosenne zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne wiosenne ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj wiosenne zestawy. Mam dla Ciebie wiosenne zadania, wiosenne wyklejanki i wiosenną matematykę.

Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich grafik?

– Jesienne wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Jesienne wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Jesienne wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Jesienna wiewiórka - wyklejanka do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 komentarz
  • Ewelina
    28 października, 2019

    Aż mi się przypomniało jak chodziłam do przedszkola i robiło się takie prace.

Poprzedni
Łajka kosmiczny pies – książka o kosmosie
Jesienna wiewiórka – wyklejanka do druku