Karty pracy lody – Darmowe karty na lato do druku

Karty pracy lody to zestaw kart pracy na lato, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia. Pobierz i wydrukuj darmowe karty pracy z lodami!

Karty pracy lody

Narzekaliśmy na długą i chłodną wiosnę, ale kiedy przyszło lato przyniosło nam prawdziwą letnią pogodę. Słońce, wysokie temperatury i długie dni sprzyjają letnim zabawom i wycieczkom. A na ochłodę pomagają nam zimny arbuz, lemoniada, kąpiel w basenie, albo lody. I to właśnie lody są bohaterem moim darmowych kart pracy na lato, które dla Was przygotowałam. Zapraszam Was na matematyczną zabawę z lodami w roli głównej.

Darmowe karty lody na lato do druku

Przygotowałam dla Was kolejną kreatywną zabawę w ramach cyklu Kreatywnie z dzieckiem. Zabawę z lodami, a dokładnie zestaw kart pracy z lodami, czyli pomysł na letnią zabawę. To nie tylko fajna zabawa na letnie dni, ale również pomysł na naukę liczenia dla dzieci od 1 do 10. Zadaniem dziecka jest ułożenie na lodowych wafelkach odpowiedniej liczby lodowych gałek. Przygotowałam dla Was 10 wafelków z cyframi od 1 do 10 oraz lodowe gałki w pastelowych kolorach.

Karty możecie wydrukować w dużym formacie A4, wtedy rożki i gałki będą duże, ale możecie je wydrukować również w mniejszej wersji (drukując 2 karty na 1 stronie), wtedy uzyskacie taką wielkość jaką bawi się Filip.

Darmowe karty pracy z lodami

Do tej wakacyjnej zabawy potrzebne będą kreatywne szablony, które możesz pobrać na dole tego wpisu oraz nożyczki do wycięcia poszczególnych elementów.

Wydrukuj szablon, wytnij wszystkie jego elementy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Koniecznie pochwal się Instagramie i pokaż czy Twoje dziecko polubiło tą lodową zabawę.

Zobacz również inne pomysły na letnie zabawy dla dzieci:

  • Wakacyjny lapbook na lato – zobacz
  • Pestki arbuza – matematyczna zabawa dla dzieci – zobacz
  • 92 letnie karty pracy do druku – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie letnie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Karty pracy lody – do druku

Karty pracy lody do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj jesienne zadania dla dzieci!Masz ochotę na więcej kreatywnej zabawy? Wydrukuj moje jesienne zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długą zabawę! Na kartach znajdziesz jesienne zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Letnie zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.


Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz jesienne motywy i mnóstwo pomysłów na zabawę! Poznaj jesienne zestawy. Mam dla Ciebie jesienne zadania, jesienne wyklejanki i jesienną matematykę.

Jesień karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Podświetl i odkryj – książki do czytania i zabawy z latarką
Karty pracy lody – Darmowe karty na lato do druku