Karty pracy lody – Darmowe karty na lato do druku

Karty pracy lody to zestaw kart pracy na lato, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia. Pobierz i wydrukuj darmowe karty pracy z lodami!

Karty pracy lody

Narzekaliśmy na długą i chłodną wiosnę, ale kiedy przyszło lato przyniosło nam prawdziwą letnią pogodę. Słońce, wysokie temperatury i długie dni sprzyjają letnim zabawom i wycieczkom. A na ochłodę pomagają nam zimny arbuz, lemoniada, kąpiel w basenie, albo lody. I to właśnie lody są bohaterem moim darmowych kart pracy na lato, które dla Was przygotowałam. Zapraszam Was na matematyczną zabawę z lodami w roli głównej.

Darmowe karty lody na lato do druku

Przygotowałam dla Was kolejną kreatywną zabawę w ramach cyklu Kreatywnie z dzieckiem. Zabawę z lodami, a dokładnie zestaw kart pracy z lodami, czyli pomysł na letnią zabawę. To nie tylko fajna zabawa na letnie dni, ale również pomysł na naukę liczenia dla dzieci od 1 do 10. Zadaniem dziecka jest ułożenie na lodowych wafelkach odpowiedniej liczby lodowych gałek. Przygotowałam dla Was 10 wafelków z cyframi od 1 do 10 oraz lodowe gałki w pastelowych kolorach.

Karty możecie wydrukować w dużym formacie A4, wtedy rożki i gałki będą duże, ale możecie je wydrukować również w mniejszej wersji (drukując 2 karty na 1 stronie), wtedy uzyskacie taką wielkość jaką bawi się Filip.

Darmowe karty pracy z lodami

Do tej wakacyjnej zabawy potrzebne będą kreatywne szablony, które możesz pobrać na dole tego wpisu oraz nożyczki do wycięcia poszczególnych elementów.

Wydrukuj szablon, wytnij wszystkie jego elementy i baw się z dzieckiem kreatywnie. Koniecznie pochwal się Instagramie i pokaż czy Twoje dziecko polubiło tą lodową zabawę.

Zobacz również inne pomysły na letnie zabawy dla dzieci:

  • Wakacyjny lapbook na lato – zobacz
  • Pestki arbuza – matematyczna zabawa dla dzieci – zobacz
  • 92 letnie karty pracy do druku – zobacz
  • Ośmiornica – zabawa w wycinanie – zobacz
  • Zęby rekina – wycinanka dla dzieci – zobacz

A tutaj znajdziesz wszystkie letnie zabawy. Miłej zabawy! ❤

Karty pracy lody – do druku

Karty pracy lody do druku

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Podświetl i odkryj – książki do czytania i zabawy z latarką
Karty pracy lody – Darmowe karty na lato do druku