Motywacyjne plakaty z cytatami do druku

Motywacyjne plakaty z cytatami do druku

Motywacyjne plakaty, które dadzą Ci dawkę pozytywnej energii. Pobierz i wydrukuj motywacyjne plakaty i czerp z życia to co najlepsze.

Powiem Ci szczerze, że z organizacją ostatnio bywa u mnie różnie. Narodziny drugiego dziecka przyniosły z sobą ogromną dawkę pozytywnej energii i radości, ale również dezorganizację całego naszego poukładanego już życia. Jeśli jesteś mamą to pewnie doskonale wiesz o czym mówię. Po 3,5 roku udało nam się z Filipem wypracować całkiem fajny plan dnia, w którym było miejsce na wspólną zabawę, wygłupy, ale też pracę. Filip jest już dużym chłopcem, który wiele rzeczy potrafi zrobić sam. Lubi tę swoją samodzielności i zazwyczaj nie lubi, żeby ktoś mu pomagał.

Igor, jak na niemowlaka przystało, jest trochę mało samodzielny i w przeciwieństwie do brata uwielbia jak się go karmi, przewija i nosi na rękach. A i zapomniałam o głaskaniu. Uwielbia jak się go głaszcze i generalnie jest się przy nim cały czas. Wtedy uśmiecha się do nas i robi swoje niepowtarzalne Igorkowe minki. Rozczula nimi wszystkich. Czasami rozwala to totalnie naszą domową organizację, ale nie zamieniłabym tych chwil na żadne inne.Motywacja potrzebna od zaraz

Dzisiaj jest ten dzień kiedy motywacja jest mi bardzo potrzebna. Przyjmę ją w kilogramach! Bo czasami i mi zdarzają się takie dni kiedy się zwyczajnie nie chce. Po 1,5 miesiąca nocy bardziej bezsennych niż sennych powoli ogarnia mnie zmęczenie i czasami mam ochotę odpuścić. Kiedy bardziej nie chce mi się niż chce zerkam do motywacyjnej tablicy w moim domowym biurze i to czasami faktycznie pomaga. Wiem wtedy, że mimo najbardziej niesprzyjających warunków nie warto odpuszczać.

Świat należy do nas

Często bywa tak, że do osiągnięcia wymarzonego celu pozostaje nam już tylko jeden mały krok. Wtedy najwięcej z nas poddaje się i odpuszcza. A wszystko to na co pracowaliśmy rozsypuje się jak domek z kart. Warto pamiętać, że świat należy do nas i motywować się do działania. Lepiej żałować, że się próbowało i coś się nie udało niż żałować, że się nie spróbowało.

Motywacyjne plakaty

Moją dawką motywacji chce się dziś z Wami podzielić, żeby i Wam jej na co dzień nie zabrakło. Przygotowałam 6 motywacyjnych typograficznych plakatów, które dają Wam pozytywnego kopa do działania. Motywacyjne plakaty prawdzą się dobrze na każdej ścianie. Są plakaty z cytatami i motywującymi hasłami. Pobierajcie i drukujcie. A ja napełniona dawką pozytywnej motywacji obiecuję, że wracam do Was z regularnymi wpisami i dawką kreatywnych pomysłów. Koniecznie dajcie znać, który plakat najbardziej polubiliście!

Widzicie jak to działa? Wystarczy powiesić sobie plakat motywacyjny z motywującym pozytywnie tekstem i nie ma wyboru – musi być dobrze!

Plakaty motywacyjne do druku

Plakaty motywacyjne do druku

Leci bocian przyleci do Ciebie!

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach? Polub lecibocian na Faceebok’u, obserwuj na Instagramie lub dołącz do newslettera.

Dzięki temu najszybciej dowiesz się o nowych wpisach, które pojawiają się na moim blogu i nie przegapisz żadnych moich kreatywnych pomysłów.

Plakaty motywacyjne do druku


Plakaty motywacyjne z cytatami do drukuJak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zobacz moje inne plakaty dla babci i dziadka:

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty do druku.

Miłego dnia!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

2 komentarze

  1. Ania pisze:

    Jak zwykle super plakaty. Bardzo mi się takie motywacyjne przydają!

Dodaj komentarz