Motywacyjne plakaty z cytatami do druku

Motywacyjne plakaty, które dadzą Ci dawkę pozytywnej energii. Pobierz i wydrukuj motywacyjne plakaty z cytatami, które zmotywują Cię do działania!

Motywacyjne plakaty z cytatami

Powiem Ci szczerze, że z organizacją ostatnio bywa u mnie różnie. Narodziny drugiego dziecka przyniosły z sobą ogromną dawkę pozytywnej energii i radości, ale również dezorganizację całego naszego poukładanego już życia. Jeśli jesteś mamą to pewnie doskonale wiesz o czym mówię. Po 3,5 roku udało nam się z Filipem wypracować całkiem fajny plan dnia, w którym było miejsce na wspólną zabawę, wygłupy, ale też pracę. Filip jest już dużym chłopcem, który wiele rzeczy potrafi zrobić sam. Lubi tę swoją samodzielności i zazwyczaj nie lubi, żeby ktoś mu pomagał.Igor, jak na niemowlaka przystało, jest trochę mało samodzielny i w przeciwieństwie do brata uwielbia jak się go karmi, przewija i nosi na rękach. A i zapomniałam o głaskaniu. Uwielbia jak się go głaszcze i generalnie jest się przy nim cały czas. Wtedy uśmiecha się do nas i robi swoje niepowtarzalne Igorkowe minki. Rozczula nimi wszystkich. Czasami rozwala to totalnie naszą domową organizację, ale nie zamieniłabym tych chwil na żadne inne.


Motywacja na plakatach

Dzisiaj jest ten dzień kiedy motywacja jest mi bardzo potrzebna. Przyjmę ją w kilogramach! Bo czasami i mi zdarzają się takie dni kiedy się zwyczajnie nie chce. Po 1,5 miesiąca nocy bardziej bezsennych niż sennych powoli ogarnia mnie zmęczenie i czasami mam ochotę odpuścić. Kiedy bardziej nie chce mi się niż chce zerkam do motywacyjnej tablicy w moim domowym biurze i to czasami faktycznie pomaga. Wiem wtedy, że mimo najbardziej niesprzyjających warunków nie warto odpuszczać.

Świat należy do nas

Często bywa tak, że do osiągnięcia wymarzonego celu pozostaje nam już tylko jeden mały krok. Wtedy najwięcej z nas poddaje się i odpuszcza. A wszystko to na co pracowaliśmy rozsypuje się jak domek z kart. Warto pamiętać, że świat należy do nas i motywować się do działania. Lepiej żałować, że się próbowało i coś się nie udało niż żałować, że się nie spróbowało.

Motywacyjne plakaty

Moją dawką motywacji chce się dziś z Wami podzielić, żeby i Wam jej na co dzień nie zabrakło. Przygotowałam 6 motywacyjnych typograficznych plakatów, które dają Wam pozytywnego kopa do działania. Motywacyjne plakaty sprawdzą się dobrze na każdej ścianie. Są plakaty z cytatami i motywującymi hasłami. Pobierajcie i drukujcie. A ja napełniona dawką pozytywnej motywacji obiecuję, że wracam do Was z regularnymi wpisami i dawką kreatywnych pomysłów. Koniecznie dajcie znać, który plakat najbardziej polubiliście!

Widzicie jak to działa? Wystarczy powiesić sobie plakat motywacyjny z motywującym pozytywnie tekstem i nie ma wyboru – musi być dobrze!

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty, które możesz pobrać na blogu.

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Plakaty motywacyjne do druku
Plakaty motywacyjne do druku

Plakaty motywacyjne – 3 wzory do druku


Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Plakaty z cytatami – 3 wzory do druku


Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

 • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
 • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze
 • Ania
  12 czerwca 2018

  Jak zwykle super plakaty. Bardzo mi się takie motywacyjne przydają!

  • Klaudia
   12 czerwca 2018

   Super! Cieszę się, że plakaty motywacyjne Ci się podobają.

Poprzedni
Jogurtowiec z truskawkami
Motywacyjne plakaty z cytatami do druku