Plakaty z polskimi napisami do druku

Mam dla Ciebie 6 czarno-białych plakatów z polskimi napisami. Są plakaty motywacyjne, są domowe. Sprawdź!


Lubię swój dom. Lubię do niego wracać, spędzać w nim czas z moją rodziną. Lubię go urządzać. Ciągle coś w nim zmieniam. Odkąd mieszkanie w bloku zamieniliśmy na prawdziwy dom jeszcze bardziej go doceniam i próbuję stworzyć w nim rodzinną i ciepłą atmosferę. Chcę żeby było w nim przytulnie. Chcę żeby z przyjemnością się do niego wracało.Staram się wypełniać go różnymi dodatkami. Jeśli śledzisz mój Instagram wiesz, że lubię pastelowe kolory. Fajnie ożywiają one wnętrze, dodając mu charakteru i ocieplają wnętrze. Lubię robić dodatki własnoręcznie

Czarno-białe plakaty z polskimi napisami
Czarno-białe plakaty z polskimi napisami

Dziś mam dla Ciebie mój pomysł na ozdobienie ścian w Twoim domu. Tym razem nie tych w pokoju dziecięcym. Przygotowałam dla Ciebie 6 plakatów z polskimi napisami. Są wśród nich plakaty motywacyjne idealne do powieszenia np. w domowym biurze. Są też takie, które podkreślają jak ważna jest rodzina i dom. Będzie mi bardzo miło jeśli, któryś z tych plakatów znajdzie swoje miejsce w Twoim domu.

Chcesz otrzymywać informację o nowych darmowych plakatach i wpisach?
Polub lecibocian na Faceebok’u, Instagramie lub dołącz do newslettera. Dzięki temu otrzymasz informację o nowych darmowych plakatach na leci bocian, które pojawiają się u mnie co najmniej raz w tygodniu! 🙂

★★★

Plakaty z polskimi napisami

» Pobierz i wydrukuj «

★★★Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Zobacz moje inne darmowe plakaty do druku:

Plakaty na dobranoc
6 plakatów dla dzieci
Plakaty marynarskie

A tutaj znajdziesz wszystkie moje: darmowe plakaty.

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Pokój dwulatka – chmurki, gwiazdki i kolory
Plakaty z polskimi napisami do druku