Plakaty z sowami – 4 kolory do druku

4 darmowe plakaty do druku z sowami w pastelowych pokojach. Wybierz ulubiony plakat z sówką pobierz za darmo i wydrukuj!

Plakaty z pastelowymi sowami

Kiedy za oknem robi się coraz cieplej. Kwiaty powoli rozkwitają. Jest coraz bardziej zielono i coraz bardziej kolorowo. To idealny czas żeby dodać również nieco koloru do dziecięcych pokoi. Kilka dni temu na blogu pojawiły się darmowe plakaty dla chłopca. Obiecałam Wam, że pojawi się również nowa seria plakatów dla dziewczynek.

Plakaty z sowami dla dziewczynek

Tym razem postawiłam na plakaty z sowami. Sowy debiutują na moim blogu, ale myślę, że pokochacie je tak samo jak ja. Mam już kilka pomysłów jak wykorzystać je w innych moich projektach. Plakaty z sowami przygotowałam dla Was w 4 kolorach: mięta, róż, szary i żółty (o ten kolor prosicie mnie chyba najczęściej). Plakaty z sowami możecie łączyć ze sobą i stworzyć z nich sowie duety, albo 3 wiszące obok siebie plakaty. Wokół pastelowych sówek znalazły się literki, które fajnie nawiązują do dziecięcej tematyki!

Darmowe plakaty dla Ciebie!

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej co pojawi się u mnie to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Tam często wcześniej niż na blogu dziele się moimi pomysłami i pojawia się wiele zapowiedzi tego co będzie wkrótce na blogu. Będzie mi miło jeśli mnie zaobserwujecie! A jeśli dodajesz zdjęcia z moimi plakatami oznacz je hashtagiem #lecibocianpl – dzięki temu mogę je odnaleźć i skomentować. A tak poza tym jest mi bardzo miło, gdy widzę swoje plakaty w pokojach Waszych dzieci lub karty na zdjęciach ♥

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty dla dzieci, które możesz pobrać na blogu.

Plakaty z sowami do druku

Plakaty z sowami – do druku

Podobają Ci się moje plakaty? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Jak można korzystać z plakatów?

– Plakaty można drukować na domowej drukarce na różnych papierach. Nawet zwykłym typu „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Plakaty dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg – Plakaty udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować.

Miłego dnia!

Klaudia

Previous
Plakaty dla chłopca do druku
Plakaty z sowami – 4 kolory do druku