Wklejki do zeszytu dla uczniów do druku

Wklejki do zeszytu dla uczniów do druku to materiały edukacyjne i dydaktyczne do nauki licz i cyfr. Wklejki do zeszytu to zestawy kart pracy do nauki.

Wklejki do zeszytu dla uczniów do druku

Poszukujesz materiałów edukacyjnych do nauki, które pomogą utrwalić wiedzę Twoim uczniom, a także sprawią, że domowe zadania będą atrakcyjne i zachęcające? Dobrze trafiłaś! Przygotowałam wklejki do zeszytu dla uczniów, które pomogą dzieciom w nauce liter i liczb, a także zmotywują i zaangażują. Wklejki do zeszytu zachęcają do utrwalenia przerabianego z uczniami w szkole materiału. Można je wykorzystać podczas zajęć szkolnych albo jako zadania domowe. Łączą w sobie naukę z zabawą, bo uczeń poznaje nowe litery i cyfry poprzez rozwiązywanie różnych kreatywnych zadań.

Jak wykorzystać wklejki do zeszytu?

Dziecko może je samo wyciąć, wkleić do zeszytu i rozwiązywać. Wklejki to ciekawa forma na zadania domowe, które bardziej angażują ucznia niż tradycyjne zadania.

Dlaczego warto wybrać wklejki do zeszytu?

  • wklejki możesz wykorzystać dowolną ilość razy wydrukuj je dla każdego ucznia,
  • są dostępne od razu, bo przychodzą do Ciebie na emaila,
  • to ciekawy pomysł na odczarowanie zadań domowych, bo dzięki nim uczeń ma możliwość wycinania, wklejania i rozwiązywania zadań.

Zobacz również: Nauka pisania liter do druku

Wklejki z cyframi

Wklejki z cyframi to zestaw, który pomocny jest w nauce cyfr. Znajdziesz w nim 20 wklejek w formacie A5 z cyframi od 1 do 20. Każda cyfra to osobna karta pracy, na której uczeń rozwiązuje zadania związane z daną cyfrą, ćwiczy pisownię i koloruje. W nauce cyfr pomagają również kolorowe obrazki i kropki odliczające coraz to większe cyfry. Wklejki można wkleić do zeszytu lub wykorzystać je jako klasyczne karty pracy do nauki.

Wklejki z cyframi możesz pobrać tutaj.

Wklejki z cyframi do druku
Wklejki z cyframi do druku
Wklejki z cyframi do druku
Wklejki z cyframi do druku

Składane wklejki z liczbami

Do nauki liczb pomocny będzie również ten zestaw składanych wklejek. Można go wykorzystać na różne sposoby: wkleić do zeszytu w wersji składanej lub pociąć na 5 mniejszych zadań. Wklejki z liczbami to zadania dla dzieci, które pomogą nauczyć się liczb od 1 do 20. Na każdej wklejce znajdziesz cyfrę, kolorowe owoce, kolorowankę, naukę pisania, a także zadania do rozwiązywania. Wklejki można złożyć i bawić się nimi na różne sposoby.

Wklejki z liczbami możesz pobrać tutaj.

Wklejki z liczbami do druku
Wklejki z liczbami do druku
Wklejki z liczbami do druku

Wklejki z literami – 32 wklejki do druku

Wklejki z literami to świetny pomysł na zabawę i naukę liter. W zestawie znajdziesz 32 wklejki z literami i znakami diakrytycznymi. Na każdej wklejce znajdziesz małe i duże litery pisane różnymi stylami, kolorowankę, odnajdywanie liter i naukę pisania. Wklejki można złożyć i wkleić do zeszytu. Można je również pociąć i wykorzystać jako 5 różnych zadań.

Wklejki z literami możesz pobrać tutaj.

Wklejki z literami - do druku
Wklejki z literami – do druku
Wklejki z literami - do druku
Wklejki z literami – do druku

Wklejki z alfabetem – 23 wklejki do druku

Wklejki do zeszytu z alfabetem to zestaw 23 kart z literami, które możesz wykorzystać do nauki liter i alfabetu. Każda wklejka to 4 różne zadania do rozwiązywania. Na każdej karcie znajdziesz literę z tematycznym obrazkiem, wyszukiwarkę liter, kolorowankę z literami, a także kartę z obrazkiem, w której dziecko zamalowuje kwadraty (na czerwono daną literę, na niebiesko inne litery).

Wklejki z alfabetem możesz pobrać tutaj.

Wklejki z alfabetem - do druku
Wklejki z alfabetem – do druku
Wklejki z alfabetem - do druku
Wklejki z alfabetem – do druku

Karty pracy do nauki liter

Karty do nauki liter to zestaw 26 kart z polskimi literami. Karty z literami to świetny pomysł na zabawę i naukę liter. Na każdej karcie znajdziesz wyklejankę, naukę pisania, wyszukiwarkę oraz obrazki do przyklejenia.

Karty pracy do nauki liter możesz pobrać tutaj.

Karty pracy do nauki liter
Karty pracy do nauki liter
Karty pracy do nauki liter
Karty pracy do nauki liter

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku – dodaję tam linki do nowych wpisów i swoje przemyślenia,
  • dołącz do grupy Kreatywna Kwarantanna i poznaj pomysły na zabawę z dziećmi w domu

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię  skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych wpisów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki do nauki czytania dla dzieci – Nowości w serii Książkożercy
Wklejki do zeszytu dla uczniów do druku