Koperta urodzinowa na pieniądze do druku

Koperta urodzinowa na pieniądze do druku w 4 różnych wzorach. Pobierz i wydrukuj koperty na pieniądze, które są idealne na urodzinową gotówkę.

Koperta urodzinowa na pieniądze

Idziesz na urodziny zamiast prezentu chciałaś wręczyć pieniądze. Nagle okazuje się, że zapomniałaś kupić kartki. Znasz to? Mi zdarza się ostatnio bardzo często! Nie lubię wręczać pieniędzy zwiniętych w rulonik lub wkładać je komuś ukradkiem do kieszenie. Zawsze starałam się wymyślić coś kreatywnego. Wręczałam już pieniądze, które były elementem plakatu. Wyglądało to świetnie! Tak samo jak pieniądze włożone do kubka wypełnionego słodyczami! Pieniądze to dobry pomysły na prezent zwłaszcza, wtedy, kiedy zupełnie nie mamy pomysłu co kupić. Sprawdza się świetnie, kiedy nastolatka zupełnie nie wie czego chce, albo zbiera pieniądze na coś o czym marzy. Zdecydowanie w takich sytuacjach zamiast nietrafionego prezentu wolę dać gotówkę. I wiem, ze obdarowana osoba będzie mi wdzięczna, że nie musi cieszyć się z przypadkowego prezentu, tylko sama wybierze sobie na co przeznaczy urodzinowe pieniądze.

Jak wręczyć pieniądze na prezent?

Pieniądze na prezent można tak na prawdę wręczyć w różnej formie. Jeśli podejdziemy do tego kreatywnie to może to być bardzo ciekawy i zaskakujący prezent, ale trzeba przyznać, że idealnym miejscem dla urodzinowych pieniędzy jest koperta. W urodzinowej kopercie możemy umieścić pieniądze, ale też życzenia. Kopertę z pieniędzmi możemy wręczyć z ręki do ręki, bez ukrywania jej po kieszeniach i niezręcznych sytuacji.

Koperta urodzinowa do druku!

Zawsze przed urodzinami mam wrażenie, że mam w domu kilka urodzinowych kartek. W ostatniej chwili okazuje się jednak, że wszystkie zostały już wręczone. Podejrzewam, że taka sytuacja zdarza się nie tylko mi, więc myślę, że mój dzisiejszy pomysł bardzo Wam się spodoba. Mam dla Was koperty urodzinowe na pieniądze, które możecie pobrać i wydrukować. Przygotowałam je w 4 kolorach (różowy, niebieski, czarny, granatowy), więc myślę, że można je fajnie dopasować do obdarowywanej osoby. Do koperty możecie włożyć urodzinowe pieniądze, ale również do każdej z ich zaprojektowałam kartki, na których możecie zamieścić dedykację lub życzenia.

Mam nadzieję, że koperty urodzinowe na pieniądze Wam się spodobają, ale przede wszystkim dzięki nim nie będziecie już wkładać komuś urodzinowych pieniędzy do kieszeni tylko wręczycie je w ładnej urodzinowej kopercie 🙂 A możesz przydają Ci się również zaproszenia urodzinowe?

Mam dla Ciebie ponad 200 darmowych plakatów do druku!

Zerknij również na inne darmowe plakaty, które możesz pobrać na blogu.

Koperta urodzinowa na pieniądze do druku
Koperta urodzinowa na pieniądze do druku
Koperta urodzinowa na pieniądze do druku
Koperta urodzinowa na pieniądze do druku

Koperta urodzinowa na pieniądze – do druku

Koperta na pieniądze - do druku

Podobają Ci się mojegrafiki? Możesz je pobrać za darmo! To miłe, prawda? Mi będzie bardzo miło jeśli dołączysz do mnie na Instagramie i odkryjesz jeszcze więcej moich kreatywnych pomysłów ❤

Pobierz urodzinowe koperty:

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnego

Pobieram do użytku prywatnegoJak można korzystać z moich grafik?

– Koperty urodzinowe możesz wydrukować na domowej drukarce (ja w domu drukuję na takiej – ma bardzo oszczędne tusze) na różnych papierach. Nawet zwykłym typu “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywny papierze o większej gramaturze np. 160 g – np. taki papier ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Koperty urodzinowe dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Koperty urodzinowe udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Koperta urodzinowa na pieniądze do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kiedy nadchodzi smutek – książka o dziecięcych emocjach
Koperta urodzinowa na pieniądze do druku