Wiosenne karty pracy do druku – 92 wiosenne zadania

Wiosenne karty pracy do druku to zestaw 92 wiosennych kart pracy z zadaniami do druku. Pobierz wiosenne karty pracy z wiosennymi motywami i symbolami. Wydrukuj, baw się i ucz!

Wiosenne karty pracy do druku

Czekałam na ten moment od dawna. Kiedy kilka dni temu wyszłam na ogród i zamiast chłodu i mrozu zaskoczyło mnie ciepło i słońce. Uwielbiam wiosnę. Uwielbiam, kiedy wszystko budzi się do życia. Kiedy w moim ogrodzie zaczyna się robić coraz bardziej kolorowo. Kiedy zaczynają kwitnąć kwiaty. Nie trzeba ubierać ciepłych kurtek. Kiedy można szaleć w ogrodzie, jeździć na hulajnodze, skakać na trampolinie i bawić się w piasku. Ciepłe wiosenne dni sprawiają, że od razu mam więcej ochoty na wszystko. Dają mi duży przypływ pozytywnej energii. Wiosno przychodź jestem na Ciebie już gotowa!

Wiosna – 118 kart pracy z zadaniami

W oczekiwaniu na wiosnę przygotowałam dla Was nowe sezonowe karty pracy. Mam dla Was 118 wiosenne karty pracy do druku i wiosenne zadania. Karty pracy łączy wiosenna kolorystyka, tematyka i piękne ilustracje. Karty są wyjątkowo kolorowe. Znajdziesz na nich wszystko co kojarzy się z wiosną. Są wiosenne krajobrazy, kwitnące drzewa, kolorowe kwiaty – tulipany, narcyzy i krokusy. Znajdziesz na nich również mnóstwo zwierząt, które dzieci uwielbiają. Jest bocian, pszczoła, biedronka, kaczka i żabka.

W wiosennych zestawach znajdziecie karty pracy, które ćwiczą różne umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. W wiosennym zestawie znajdziecie karty z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania i rysowania. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej. Wiosenne karty pracy uczą kolorów, liczenia i alfabetu, ale też są świetnym pomysłem na kreatywne spędzanie czasu razem z dzieckiem.

Karty pracy idealne na wiosnę!

Gotowi na wiosenną zabawę w ciepłe wiosenne dni? Poznajcie moje nowe wiosenne karty pracy! Zerknijcie również na wiosenne zabawy, które pojawiły się na blogu:

Wiosenne karty pracy do druku
Wiosenne karty pracy do druku
Wiosenne karty pracy do druku
Wiosenne karty pracy do druku
Wiosenne karty pracy do druku

Wiosenne karty pracy z zadaniami

Wiosenne karty pracy z zadaniami
Wiosenne karty pracy z zadaniami

To zestaw 26 kart do zabawy z wiosennymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko rozwiązując zadania poznaje wiosenne symbole, uczy się rozróżniać kolory i liczyć do 10. Każda karta to zupełnie inna zabawa. Zadaniem dziecka będzie dopasowanie kolorystycznie doniczek do kwiatków, ułożenie motylka, dopasowanie kształtów, pokolorowanie obrazka według wzoru.

Wiosenne karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Wiosenne symbole do wyklejania

Wiosenne symbole do wyklejania
Wiosenne symbole do wyklejania

To zestaw 22 wiosennych kart pracy z symbolami do wyklejania. Każda karta zawiera wiosenny symbol, litery alfabetu i pisownię symbolu wiosny. Zadaniem dziecka jest wyklejenie dziurek na obrazku tak, aby zakryć wszystkie białe pola. Można użyć do tego plasteliny, kulek z bibuły, pomalować je farbami, mazakami czy posypać kolorowymi brokatami. Można bawić się nimi na różne sposoby. Symbole idealnie nadają się do zabawy nawet z maluchami!

Wiosenne symbole do wyklejania możesz pobrać tutaj.

Wiosenne wyklejanki

Wiosenne wyklejanki

To zestaw 22 wiosennych wyklejanek, na których znajdziesz kolorowe wyklejanki związane z wiosną. Zestaw jest bardzo różnorodny. Znajdziesz tu zarówno zwierzęta kojarzące się z wiosną – bocian, pszczoła, czy żaba. Są rzeczy związane z pracą w ogrodzie, kwitnące drzewa, czy wiosenne warzywa i owoce.

Wiosenne wyklejanki możesz pobrać tutaj.

Wiosenna matematyka

Zimowa matematyka
Wiosenna matematyka

To zestaw 22 matematycznych kart pracy, które poprzez zabawę uczą dzieci liczenia. W tym zestawie znajdziesz zimowe zadania klamerkowe, matematyczne puzzle, matematyczne wyklejanki i wyszukiwarkę cyfr.

Wiosenną matematykę możesz pobrać tutaj.

Wiosna dla malucha

Wiosna dla malucha
Wiosna dla malucha

To zestaw 26 kart pracy z zadaniami dla malucha. W tym zestawie znajdziesz proste zadania dla najmłodszych dzieci (2-3 lata), które uczą dzieci rozpoznawania kolorów, kształtów i liczenia do do 3. W zestawie znajdziesz zadania do rysowania, rozwiązywania i wyszukiwania.

Wiosenne karty dla malucha możesz pobrać tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Wiosenne karty pracy do druku - 92 wiosenne zadania
Wiosenne karty pracy do druku – 92 wiosenne zadania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Poprzedni
Szybki przepis na domowe kajzerki
Wiosenne karty pracy do druku – 92 wiosenne zadania

Zaplanuj 2023Kalendarze i planery 2023 do druku

Pobierz i wydrukuj miesięczne planery i kalendarze na cały rok 2023!