Walentynkowe zabawy dla dzieci – puzzle do druku

Walentynkowe zabawy dla dzieci, czyli walentynkowe puzzle z sercami do zabawy. Wydrukuj walentynkowe serce i połącz naukę z zabawą!

Walentynkowe zabawy dla dzieci

Drugi tydzień lutego zaskoczył nas śnieżycą i mrozem. Śniegu nie było już u nas od ponad tygodnia, więc radość dzieci po przebudzeniu była ogromna. Ja też cieszę się ogromnie, że mimo tych wszystkich życiowych zmian, ograniczeń, śnieg postanowił nie zrobić nam w tym roku niespodzianki i pada tak jak powinien zimą.

Luty to nie ostatni zimowy miesiąc w tym roku, ale również miesiąc, w którym obchodzimy Walentynki. Walentynki nie są dziecięcym wydarzeniem, ale serca, z którymi się one kojarzą są wyjątkowo wdzięcznym motywem do zabawy. Z tej okazji przygotowałam dla Waszych dzieci fajną zabawę z sercami w roli głównej! Czas na walentynkowe zabawy dla dzieci z wykorzystaniem motywu serc!

Walentynkowe serca, czyli puzzle dla dzieci

Wiem, że bardzo lubicie moje matematyczne zabawy dla dzieci, które super łączą zabawę z nauką. Dziś mam dla Was kolejną. Tym razem pomysł na walentynkowe zabawy dla dzieci. Przygotowałam dla Was puzzle, których już dawno na blogu nie było w wersji matematycznej. Poznajcie moje matematyczne walentynkowe serca.

Walentynkowe serca to pomysł na matematyczną zabawę. Przygotowałam dla Was 10 par puzzli, które łączą się ze sobą tworząc serca. Zadaniem dziecka jest połączenie liczby z odpowiednią ilością serc. Puzzle najlepiej wydrukować na twardym papierze o większej gramaturze. Masz ochotę na więcej walentynkowych zabaw dla dzieci – pobierz zestaw 26 walentynkowych kart pracy!

Miłej zabawy! ♥

Walentynkowe serca – puzzle do druku

Walentynkowe serca - puzzle do druku

Podobają Ci się moje świąteczne pomysły na ozdoby? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobieram do użytku prywatnego

Masz ochotę na więcej walentynkowych zabaw dla dzieci?

Przygotowałam dla Ciebie 26 walentynkowych kart pracy do wycinania, liczenia, rysowania, wyklejania i rozwiązywania. Pobierz i wydrukuj walentynkowe zadania!

walentynkowe karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich świątecznych kart pracy?

– Świąteczne choinki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Świąteczne choinki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Świąteczne choinki udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę. Wyrażam zgodę na wykorzystanie ich w zajęciach przedszkolnych.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Jak przechowywać zabawki w pokoju dziecka?
Walentynkowe zabawy dla dzieci – puzzle do druku