Karty pracy Dzień dziecka – Wyklejanka dla dzieci do druku

Darmowe karty pracy na Dzień dziecka. Kolorowa wyklejanka z napisem dziecko na pracę plastyczną z okazji Dnia dziecka. Pobierz, wydrukuj i baw się kreatywnie!

Karty pracy Dzień dziecka

Tej wiosny czas leci mi wyjątkowo szybko. Od kilku miesięcy nasze dni praktycznie co dziennie wyglądają tak samo. Niczym nie zaskakują, nic ponad przeciętnego się nie dzieje. Brak przedszkola i rutyna dnia czasami przytłaczają, ale staramy się z tych dni wyciągnąć jak najwięcej możemy.

Ta wiosna miała zupełnie inaczej wyglądać. Inaczej miał wyglądać Dzień dziecka. Z rodzinnej wycieczki musieliśmy zrezygnować, nie odbędzie się przedszkolny co roczny festyn z tej okazji. Wiem, że mimo wszystko spędzimy go fajnie i rodzinnie. Może nieco inaczej niż zwykle, ale będzie to dobry dzień.

Wyklejanka na Dzień dziecka z napisem dziecko

Z okazji zbliżającego się Dnia dziecka przygotowałam dla Waszych dzieci wyjątkowo kolorową wyklejankę. Wyklejankę z napisem dziecko i kolorowymi dodatkami. Bawcie się nią kreatywnie wyklejajcie tak jak lubicie!

Zabawa w wyklejanie!

Wyklejanki to doskonały pomysł na kreatywną zabawę domu razem z dzieckiem, ale nie tylko! To świetny trening precyzji, sprawności rączki. Młodsze dzieci mogą dzięki nim nauczyć się rozróżniać kolory. Wyklejać je możecie na różne sposoby. Najpopularniejsze jest wyklejanie plasteliną, ale świetnie sprawdzi się również bibuła, czy odciskanie farby paluszkami. Bawić wyklejankami możecie się jak lubicie najbardziej!

Nie zapomnij o prezencie!

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia dziecka? Zerknij ma moje 50 pomysłów na prezent dla dziecka.

Prezent na dzień dziecka
Karty pracy Dzień dziecka do druku

Karty pracy Dzień dziecka – wyklejanka z napisem dziecko

Karty pracy Dzień dziecka - wyklejanka z napisem dziecko

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Dołącz do mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z dziećmi ❤

Pobierz wiosenne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wiosenne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Ucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wiosenne wyklejanki, wiosenne zadania do rozwiązywania, wiosna dla malucha, wiosenna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z moich kreatywnych grafik?

– Szablon możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Szablon dostosowany jest do wydruku w rozmiarze A4. Zapisany jest w formacie .jpg

– Szablon udostępniam do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Karty pracy Dzień dziecka do druku

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Książki dla dzieci do czytania przed snem z pięknymi ilustracjami
Karty pracy Dzień dziecka – Wyklejanka dla dzieci do druku