Jesienny jeż – wyklejanka do druku

Czy Wasze dzieci lubią kleić i wycinać? Jeśli tak to zróbcie z nimi pięknego jesiennego jeża. Jest dużo klejenia, wycinania, a ja mam dla Was piękne jeżowe szablony! Gotowi na nową porcję rodzinnej kreatywności?

Choć za oknami aura zaczyna być coraz bardziej mroźna i deszczowa to ja nadal pozostaje w jesiennym klimacie. Żeby Waszym dzieciom za bardzo się nie nudziło to mam dla Was znowu coś kreatywnego. Tym razem jesienny jeżyk, ale czegoś mu brakuje.Widzieliście jeża bez kolców? Zdecydowanie musi je mieć, dlatego wydrukuj jeżowe szablony i zrób razem z dzieckiem jeżowe kolce. Tym razem przyda Wam się klej, nożyczki i kolorowe papiery. Jeśli chcecie wykonać jeża tak jak my. Razem z Filipem powycinaliśmy cienkie paski z dwustronnych kolorowych papierów. Następnie Filip przyklejał je go wyciętego jeżowego szablonu. Igły jeżom można zrobić na różne sposoby. Wykorzystując włóczkę, bibułę, a nawet makaron. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia.

A ja bardzo zachęcam Was do zrobienia jeży na swój kreatywny sposób. I podeślijcie później mi zdjęcia co kreatywnego wymyśliliście, albo dodajcie je na Instagramie.

Jesienny jeż - szablon

Jesienny jeż - szablon

Jesienny jeż - szablon

Jesienny jeż - szablon

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

Jesienny jeż – szablon w dwóch kolorach

Kreatywnie z dzieckiem - szablon jeża

Kreatywnie z dzieckiem - szablon jeża

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich grafik?

– Grafiki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Grafiki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Grafiki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Zrób jesiennego jeża

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Previous
Najlepsze ciastka owsiane z kokosem
Jesienny jeż – wyklejanka do druku