Zakładki do książek do druku i fajne książki na lato

Z moim czytaniem książek bywa jak z macierzyństwem – zaliczam w nim czytelnicze wzloty i upadki. Staram się czytać regularnie, ale bywają momenty, kiedy zmęczenie daje za wygraną, dlatego niezastąpione są u mnie zakładki do książek. Dziś mam dla Was wyjątkowe letnie zakładki do książek, które umilą Was czytanie i kilka książkowych propozycji, które chcę przeczytać tego lata!

Letnie zakładki do książek

Każda przeczytana książka to dla mnie osobisty sukces i bezcenna dawka relaksu i odprężenia. Lubię czytać książki. Zwłaszcza te, które zaskakują i są nieprzewidywalne. Właśnie, dlatego pochłonęłam wszystkie tytuły Harlana Cobena, bo chyba nikt tak jak on nie jest w stanie mnie tak zaskoczyć. Polubiłam charakterną Chyłkę i z dużą ciekawością podchodzę do kolejnych tomów. Zaczęłam czytać również szwedzką sagę Läckberg i z każdą kolejną stroną wciągam się w nią coraz bardziej. Żałuję tylko, że do tych książek nikt nie dodaje odrobiny wolnego czasu, wtedy te czytanie byłoby dużo łatwiejsze. Książki czytam na raty, dlatego wybawieniem są dla mnie zakładki do książek.

Zakładki do książek w 5 wzorach
Darmowe zakłądki do książek

Czytam, bo lubię

Dziś dla odmiany mam coś dla tych nieco starszych czytelników. Na co dzień polecam Wam książki dla dzieci, a tym razem mam dla Was kilka ciekawych tytułów, które mogą być świetną książką na lato.

Letnie zakładki do książek w 5 wzorach
Zakładki do książek do wydrukowania

Nowe zakładki do książek w 5 wzorach

A oprócz książek mam również dla Was coś fajnego. 5 nowych letnich zakładek do książek z książkowymi napisami i roślinnymi motywami. Mam nadzieję, że te zakładki do wydrukowania będą Wam towarzyszyć podczas czytania. Znajdziesz na nich teksty zachęcające do czytania: nigdy nie przestawać czytać, czy tylko jeszcze 1 rozdział. Na jednej z zakładek możesz zapisywać tytuły książek, które chcesz przeczytać. Jeśli wrzucisz zdjęcie z zakładkami na Instagram nie zapomnij mnie oznaczyć: @lecibocianpl

Letnie zakładki do książek

Moje książki na wakacje

A teraz moje książkowe typy na wakacje i po części lista moich czytelniczych planów. Na pewno nie uda mi się przeczytać wszystkiego. Pewnie dojdą jakieś nowe pozycje, ale każda przeczytana książka to dla mnie powód do radości.

Moje książki na wakacje, czyli co planuję przeczytać
Moje książki na wakacje, czyli co planuję przeczytać
  1. Pakiet 9 tomów serii Joanna Chyłka
  2. Pacjentka
  3. Nóż
  4. Pozwól mi wrócić
  5. Listy zza grobu
  6. Jak myśleć mniej
  7. Zamiana
  8. Morderczyni
  9. Saga Kryminalna Camilla Lackberg – 4 części
  10. Coraz większy mrok
Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne książkowe wpisy i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!

Letnie zakładki do książek – do druku

Zakładki do książek do wydrukowania
Pobierz darmowe zakładki do książek

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z zakładek do książek?

– Zakładki do książek możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Zakładki do książek dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Zakładki do książek udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Previous
Mój mały świat – książeczki z ruchomymi elementami
Zakładki do książek do druku i fajne książki na lato