Świąteczne karty pracy – 48 świątecznych zadań do druku

Świąteczne karty pracy to 48 edukacyjnych kart z świątecznymi zadaniami do druku. Pobierz i wydrukuj świąteczne karty pracy z świątecznymi symbolami, które uczą i bawią.

Świąteczne karty pracy do druku

Co roku świąteczny i przedświąteczny czas to taki moment w całym zwariowanym roku, który staramy się spędzić jeszcze bardziej rodzinnie. Po roku intensywnej pracy, różnych problemów i słabszych momentów grudzień to dla mnie taki miesiąc, w którym staram się jeszcze bardziej wszystko doceniać. Święta to dla mnie rodzinne spotkania, pachnący cynamonem dom, wspólne lenistwo i radość dzieci otwierających kolejne prezenty.

Nie wiem jakie będą Święta w tym roku. Trudno je zaplanować i przewidzieć co przyniesie nam nadchodzący miesiąc. Nawet gdy będziemy zamknięci w domach, a spotkania z bliskimi będą możliwe w wersji telefonicznej to wiem, że chcę jeszcze bardziej stworzyć moim dzieciom dom pełen świątecznej magii. Żeby choć oni nie odczuci tak mocno, że te Święta są inne, ale docenili te chwile. Wszyscy czekamy na lepsze czasy, a tak naprawdę nigdy nie wiem czy te czasy, które mamy nie są naszymi najlepszymi.

48 świątecznych zadań do druku

Poza kreatywnymi kalendarzami adwentowymi przygotowałam również dla Was zestaw świątecznych kart pracy. Mam dla Was aż 48 świątecznych zadań, na których znajdziecie zadania ze świątecznymi motywami. Jest mikołaj, choinki i całe mnóstwo kolorowych prezentów. Nie zabrakło renifera z czerwonym nosem, świątecznych pierniczków i worka z prezentami.

Wszystkie karty łączy świąteczna kolorystyka i piękne ilustracje, które zachęcają dzieci do rozwiązywania zadań. W świątecznych zestawach znajdziecie zadania do liczenia, wycinania, rysowania, rozwiązywania, ale także cały zestaw świątecznych wyklejanek. Zadania są kolorowe i różnorodne, każde dziecko w wieku przedszkolnym znajdzie w nich coś interesującego dla siebie.

Świąteczne karty pracy rozwijają różne aktywności dziecka w wieku przedszkolnym. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej. Gotowi na zimową zabawę? Poznajcie moje nowe świąteczne karty pracy! Zerknijcie również na świąteczne pomysły na kreatywną zabawę, które pojawiły się na blogu:

Świąteczne karty z zadaniami

Świąteczne karty z zadaniami
Świąteczne karty z zadaniami

To zestaw 26 kart do zabawy z świątecznymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko rozwiązując zadania poznaje jesienne symbole, uczy się rozróżniać kolory i liczyć do 10. Każda karta to zupełnie inna zabawa. Zadaniem dziecka będzie rozwiązanie świątecznego labiryntu, dopasowanie takich samych prezentów, czy przyklejenie odpowiedniej ilości bombek na choince.

Świąteczne karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Świąteczne karty z zadaniami

Świąteczne karty z zadaniami
Świąteczne karty z zadaniami

W tym roku przygotowałam dla Was nowe również nowy zestaw Waszych ulubionych kart pracy z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Znajdziecie w nim zupełnie nowe świąteczne zadania.

Świąteczne karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Świąteczne wyklejanki

Świąteczne wyklejanki
Świąteczne wyklejanki

To zestaw 22 jesiennych wyklejanek, na których znajdziesz świąteczne obrazki w wyjątkowo świątecznym klimacie. Zestaw jest bardzo różnorodny. Znajdziesz tu zarówno samego Świętego Mikołaja, jego dzielne towarzysza z czerwonym nosem, ale też mnóstwo prezentów i świątecznych choinek.

Świąteczne wyklejanki możesz pobrać tutaj.

Świąteczna matematyka dla dzieci

Świąteczna matematyka to nowy zestaw kart pracy z matematycznymi zadaniami w świątecznym klimacie. Znajdziesz w nim zadania klamerkowe, matematyczne wyklejanki, matematyczne wyszukiwanki i świąteczne puzzle.

Świąteczna matematyka dla dzieci
Świąteczna matematyka dla dzieci

Świąteczną matematykę możesz pobrać tutaj.

Świąteczne karty dla malucha

Świąteczne karty dla malucha to zestaw zadań dla najmłodszych dzieci. Znajdziesz w nim proste zadania do rozwiązywania i wyklejania. Zadania uczą logicznego myślenia, kolorów i liczenia od 1 do 5.

Świąteczne karty dla malucha
Świąteczne karty dla malucha

Świąteczne karty dla malucha możesz pobrać tutaj.

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Świąteczne karty pracy - 48 świątecznych zadań do druku
Świąteczne karty pracy – 48 świątecznych zadań do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Wielka fabryka potworów – potwory, gluty i eksperymenty
Świąteczne karty pracy – 48 świątecznych zadań do druku