Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory

Przygotowałam dla Was 3 nowe świąteczne wyklejanki do wydrukowania. Na świątecznych kartach pracy nie zabrakło świątecznych wzorów i symboli. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Dziś 3 nowe świąteczne wyklejanki do druku, które wraz z kolorowankami wykorzystałam w swoim kreatywnym kalendarzu adwentowym, który pokazywałam Wa tu. Dopytujecie, a gdzie można znaleźć takie świąteczne wyklejanki. A właśnie w tym wpisie! Tym razem w moim wyklejankach nie zabrakło świątecznych motywów. Jest choinka, bombki i czapka Mikołaja.Świąteczne wyklejanki

Co można zrobić z świątecznymi wyklejankami? Praktycznie wszystko. Są stworzone po to żeby dobrze się bawić. Albo po to żeby zajeły czas dzieciom, a rodzice mogli w tym czasie na szybko coś ogarnąć.

Wyklejanki można wykleić plasteliną, pomalować farbkami lub kredkami. Można ozdobić kulkami z bibuły lub pomponikami. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci, którą dzieci na prawdę bardzo lubią.

Ja świąteczne wyklejanki wykorzystałam naszym kreatywnym kalendarzu adwentowym. Pisałam Wam o nim w poprzednim wpisie. Koniecznie zajrzyjcie również na świąteczne wpisy z poprzednich lat. Znajdziecie tam świąteczne plakaty czy zawieszki na prezenty.

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Świąteczna wyklejanka – Mikołaj

Wyklejanka - symbole Mikołaja

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Świąteczna wyklejanka – choinka

Świąteczna wyklejanka - choinka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

3. Świąteczna wyklejanka – bombki

Świąteczna wyklejanka - bombki

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko też otrzymało list od Świętego Mikołaja daj znać Mikołajowi i jego elfom – możesz to zrobić tutaj:

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Jak można korzystać z świątecznych wyklejanek?

– Świąteczne wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Świąteczne wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Świąteczne wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Kalendarz adwentowy z kolorowankami + numerki do druku
Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory