Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory

3 świąteczne wyklejanki do wydrukowania. Na świątecznych kartach pracy nie zabrakło świątecznych wzorów i symboli. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory

Dziś 3 nowe świąteczne wyklejanki do druku, które wraz z kolorowankami wykorzystałam w swoim kreatywnym kalendarzu adwentowym, który pokazywałam Wam tu. Dopytujecie mnie gdzie można znaleźć takie świąteczne wyklejanki. Znajdziecie je właśnie w tym wpisie. Tym razem w moim wyklejankach nie zabrakło świątecznych motywów. Jest choinka, bombki i czapka Mikołaja.

Świąteczne wyklejanki

Co można zrobić z świątecznymi wyklejankami? Praktycznie wszystko. Są stworzone po to żeby dobrze się bawić. Albo po to żeby zajęły czas dzieciom, a rodzice mogli w tym czasie na szybko coś ogarnąć.

Wyklejanki można wykleić plasteliną, pomalować farbkami lub kredkami. Można ozdobić kulkami z bibuły lub pomponikami. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci, którą dzieci na prawdę bardzo lubią.

Ja świąteczne wyklejanki wykorzystałam naszym kreatywnym kalendarzu adwentowym. Pisałam Wam o nim w poprzednim wpisie. Koniecznie zajrzyjcie również na świąteczne wpisy z poprzednich lat. Znajdziecie tam świąteczne plakaty czy zawieszki na prezenty.

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

1. Świąteczna wyklejanka – Mikołaj

Wyklejanka - symbole Mikołaja

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

2. Świąteczna wyklejanka – choinka

Świąteczna wyklejanka - choinka

Pobieram do użytku prywatnego

3. Świąteczna wyklejanka – bombki

Świąteczna wyklejanka - bombki

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz wakacyjne zadania dla dzieci!

Pobierz i wydrukuj wakacyjne karty pracy z zadaniami do rozwiązywania, wycinania, wyklejania i liczenia. Naucz dziecko liter i liczenia podczas dobrej zabawy. Wybierz zadania dla swojego dziecka: wakacyjne wyklejanki, wakacyjne zadania do rozwiązywania, wakacje dla malucha, wakacyjna matematyka


Wiosenne karty pracy do druku

Jak można korzystać z świątecznych wyklejanek?

– Świąteczne wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Świąteczne wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Świąteczne wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania

Miłego dnia!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarz adwentowy DIY + pomysły na zadania i numerki
Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory