Kreatywnie z dzieckiem #5 – Świąteczne wyklejanki

Przygotowałam dla Was 3 nowe świąteczne wyklejanki do wydrukowania. Na świątecznych kartach pracy nie zabrakło świątecznych wzorów i symboli. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Dziś 3 nowe świąteczne wyklejanki do druku, które wraz z kolorowankami wykorzystałam w swoim kreatywnym kalendarzu adwentowym, który pokazywałam Wa tu. Dopytujecie, a gdzie można znaleźć takie świąteczne wyklejanki. A właśnie w tym wpisie! Tym razem w moim wyklejankach nie zabrakło świątecznych motywów. Jest choinka, bombki i czapka Mikołaja.Świąteczne wyklejanki

Co można zrobić z świątecznymi wyklejankami? Praktycznie wszystko. Są stworzone po to żeby dobrze się bawić. Albo po to żeby zajeły czas dzieciom, a rodzice mogli w tym czasie na szybko coś ogarnąć.

Wyklejanki można wykleić plasteliną, pomalować farbkami lub kredkami. Można ozdobić kulkami z bibuły lub pomponikami. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci, którą dzieci na prawdę bardzo lubią.

Ja świąteczne wyklejanki wykorzystałam naszym kreatywnym kalendarzu adwentowym. Pisałam Wam o nim w poprzednim wpisie. Koniecznie zajrzyjcie również na świąteczne wpisy z poprzednich lat. Znajdziecie tam świąteczne plakaty czy zawieszki na prezenty.

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

Leci bocian przyleci do Ciebie! Jeśli nie chcesz żeby ominęły Cię moje kolejne plakaty i kreatywne pomysły to koniecznie polub lecibocian na Facebook’u. Obserwuj mnie również na Instagramie. Tam znajdziesz więcej naszych codziennych kadrów, zobaczysz jak rodzinnie spędzamy wspólnie czas i szalejemy z moimi chłopakami!Jeśli udostępniasz zdjęcia z moimi grafikami to oznacz mnie #lecibocianpl, wtedy zobaczę co fajnego wymyśliłaś! 🙂

1. Świąteczna wyklejanka – Mikołaj

Wyklejanka - symbole Mikołaja

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

2. Świąteczna wyklejanka – choinka

Świąteczna wyklejanka - choinka

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

3. Świąteczna wyklejanka – bombki

Świąteczna wyklejanka - bombki

Pobierz szablon

Pobieram do użytku prywatnego

Nie zapomnij o Mikołaju

A czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Pamiętaj, że przygotowałam 2 wersje listów, które możesz pobrać na blogu. List do Mikołaja z możliwością narysowania prezentu znajdziesz tu, a klasyczną wersję listu dla chłopca i dziewczynki tu. A wiesz, że i Mikołaj pisze listy może napisać taki również do Twojego dziecka – zerknij tu.

Jak można korzystać z świątecznych wyklejanek?

– Świąteczne wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Świąteczne wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Świąteczne wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

o Autorze

Klaudia

Mama dwójki chłopców: szalonego 4 latka i rocznego malucha. Mama grafik. Lubię ładne rzeczy i dobry design.

Dodaj komentarz