Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory

3 świąteczne wyklejanki do wydrukowania. Na świątecznych kartach pracy nie zabrakło świątecznych wzorów i symboli. Pobierz za darmo i wyklejaj z dzieckiem!

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory

Dziś 3 nowe świąteczne wyklejanki do druku, które wraz z kolorowankami wykorzystałam w swoim kreatywnym kalendarzu adwentowym, który pokazywałam Wam tu. Dopytujecie mnie gdzie można znaleźć takie świąteczne wyklejanki. Znajdziecie je właśnie w tym wpisie. Tym razem w moim wyklejankach nie zabrakło świątecznych motywów. Jest choinka, bombki i czapka Mikołaja.

Świąteczne wyklejanki

Co można zrobić z świątecznymi wyklejankami? Praktycznie wszystko. Są stworzone po to żeby dobrze się bawić. Albo po to żeby zajęły czas dzieciom, a rodzice mogli w tym czasie na szybko coś ogarnąć.

Wyklejanki można wykleić plasteliną, pomalować farbkami lub kredkami. Można ozdobić kulkami z bibuły lub pomponikami. Można poprzyklejać kolory piasek. Wyklejanki to fajna kreatywna zabawa dla dzieci, którą dzieci na prawdę bardzo lubią.

Ja świąteczne wyklejanki wykorzystałam naszym kreatywnym kalendarzu adwentowym. Pisałam Wam o nim w poprzednim wpisie. Koniecznie zajrzyjcie również na świąteczne wpisy z poprzednich lat. Znajdziecie tam świąteczne plakaty czy zawieszki na prezenty.

Zaskocz swoje dziecko niezwykłym listem od Mikołaja

Chcesz w te Święta zaskoczyć swoje dziecko? Mam dla Ciebie wyjątkowy pomysł. Co byś powiedziała na to żeby w tym roku Mikołaj napisał list dla Twojego dziecka? W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Kalendarz adwentowy z kolorowankami

1. Świąteczna wyklejanka – Mikołaj

Wyklejanka - symbole Mikołaja

Pobieram do użytku prywatnego

Podobają Ci się moje świąteczne inspiracje? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤ Zerknij również na moje inne świąteczne pomysły.

2. Świąteczna wyklejanka – choinka

Świąteczna wyklejanka - choinka

Pobieram do użytku prywatnego

3. Świąteczna wyklejanka – bombki

Świąteczna wyklejanka - bombki

Pobieram do użytku prywatnego

Pobierz i wydrukuj zimowe zadania dla dzieci!

Szukasz pomysłów na zabawę dla dzieci? Wydrukuj moje zimowe zadania dla przedszkolaków, które są pomysłem na długie godziny kreatywnej zabawy! Na kartach znajdziesz zimowe zadania do wyklejania, rysowania, liczenia, rozwiązywania i wycinania. Zimowe zestawy to nie tylko fajny pomysł na kreatywną zabawę, ale również nauka kolorów, liczenia, wycinania.

Możesz je wydrukować bez wychodzenia z domu. Tyle razy ile tego potrzebujesz! W zestawach znajdziesz piękne zimowe ilustracje i mnóstwo kreatywnej zabawy! Poznaj zimowe zestawy. Mam dla Ciebie zimowe zadania, zimowe wyklejanki i zimową matematykę.

Świąteczne karty pracy do druku

Jak można korzystać z świątecznych wyklejanek?

– Świąteczne wyklejanki możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze „ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość. Moje projekty drukuję na drukarce Epson L310

– Świąteczne wyklejanki dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg

– Świąteczne wyklejanki udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Świąteczne wyklejanki do wydrukowania

Miłego dnia!

Klaudia

Leave a Reply

No Comments Yet.

Previous
Kalendarz adwentowy DIY + pomysły na zadania i numerki
Świąteczne wyklejanki do wydrukowania – 3 wzory