Numerki do kalendarza adwentowego do pobrania

24 numerki do kalendarza adwentowego. Wykonaj wyjątkowy kalendarz dla swojego dziecka. Pobierz i wydrukuj numerki w różnych kształtach.

Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Prace nam moim tegorocznym kalendarzem adwentowym trwają pełną parą. Pokazałam Wam już 48 pomysły na zadania do kalendarza adwentowego, zdradziłam co znajdzie się w środku naszego kalendarza i podzieliłam się z Wami moją adwentową układanką. A dziś czas na kolejny jego element, czyli numerki do kalendarza adwentowego, które są jego nieodłącznym elementem.

Niezwykłe numerki w niezwykłych kształtach

Co tu dużo ukrywać w tym roku zaszalałam z numerkami. Zawsze starałam się je przygotowywać w bardzo prostej formie. łatwej i szybkiej do wycięcia, ale w tym roku chciałam czegoś bardziej kreatywnego. Stworzyłam 24 w różnych kształtach. Znajdziecie wśród nich klasyczne koło, serce czy gwiazdkę, ale również domek czy choinkę. Numerki do kalendarza są utrzymane w czarno białej kolorystyce. Mimo, że są różne to wzajemnie się uzupełniają tworząc piękny zestaw. Mają też jedną zaletę nie przytłaczają, a użyte w nich fonty są czytelne dla dzieci. W tym roku użyłam wyłącznie cyfr, aby każde dziecko nie miało problemu z odnalezieniem właściwego numeru.

Numerki do kalendarza adwentowego i torebki

Nie wiesz co włożyć do kalendarza? Wybierz kreatywne zadania!

Chcesz zaskoczyć swoje dziecko? Wybierz kreatywny kalendarz adwentowy z zadaniami na każdy dzień. Idealny dla dzieci, które lubią rysowanie, wyklejanie, wycinanie i kreatywne zabawy. Pobierz i wydrukuj kreatywny kalendarz adwentowy dla malucha lub starszaka! Poznaj moje kalendarze adwentowe!

Kreatywny kalendarz adwentowy dla dzieci

Co znajdzie się w naszym kalendarzu?

Zdradziłam Wam już, że w tegorocznym kalendarzu umieszczę zadania, kredki na każdy dzień, ale w tym roku wymyśliłam również coś zupełnie nowego. W naszym kalendarzu pojawi się świąteczna moja autorska układanka. Co dziennie będziemy odnajdywać w kalendarzu jeden element, tak, aby do Świąt zebrać wszystkie elementy. Myślę, że będzie to świetna zabawa dla mojego małego fana puzzli

Jak tworzę mój kalendarz adwentowy możecie cały czas podglądać na instastory na Instagramie Jeśli jeszcze mnie nie śledzicie to koniecznie to zróbcie ❤

A jak ostatecznie będzie wyglądać nasz tegoroczny kalendarz adwentowy zobaczycie już na początku przyszłego tygodnia. Także śledźcie mnie uważnie ❤

Zerknijcie również na projekty numerków z poprzednich lat:

Polecam Ci również świąteczne wpisy, które pojawiły się wcześniej na moim blogu, a które możesz wykorzystać do stworzenia kreatywnych zadań do Twojego kalendarza adwentowego.

List do Mikołaja i od Mikołaja

Już teraz pomyśl również o Liście do Świętego Mikołaja, bo dziecięce pomysły w tych listach często zaskakują budżet niejednego rodzica, więc lepiej się wcześniej do tego przygotować. W tym roku Mikołaj może również zaskoczyć Twoje dziecko listem napisanym specjalnie dla niego lub niezwykłym wideo od Mikołaja.

W tamtym roku nie tylko Filip napisał list do Świętego Mikołaja. Sam Mikołaj odpowiedział na jego list i wysłał mu specjalne wideo. Radość mojego dziecka była bezcenna. I w tym roku chcę go zaskoczyć listem od Mikołaja. Mikołaj uwielbia odpisywać na dziecięce listy. Może również odpisać na list Twojego dziecka. Radość dziecka i piski zachwytu gwarantowane!

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko też otrzymało list od Świętego Mikołaja daj znać Mikołajowi i jego elfom – możesz to zrobić tutaj:

Odbierz niezwykły list od Mikołaja dla Twojego dziecka ->

Numerki do kalendarza adwentowego do druku
Numerki do kalendarza adwentowego do druku
Numerki do kalendarza adwentowego do druku
Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Wykorzystasz moje zadania do kalendarza adwentowego? Zrób zdjęcia i pokaż je – oznacz mnie na postach na Instagramie (@lecibocianpl) dodaj hashtag #lecibocianpl. Pochwal się nimi na stories, a ja pokaże je u siebie na stories! Pokaż znajomym jakie mam fajne pomysły. Pokaż co fajnego wymyśliłaś! Uwielbiam podglądać Wasze pomysły! ❤

Numerki do kalendarza adwentowego – do druku

Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Podobają Ci się moje numerki do kalendarza adwentowego? Będzie mi bardzo miło, jeśli docenisz moją pracę i dołączysz do mnie na Instagramie albo polecisz mnie swoim znajomym ❤

Pobierz numerki do kalendarza adwentowego do druku:

Pobieram do użytku prywatnego

Jak można korzystać z moich grafik?

– Numerki do kalendarza adwentowego możesz wydrukować na domowej drukarce nawet na zwykłym papierze “ksero”. Najlepiej wydrukować na sztywnym papierze o większej gramaturze ustawiając przy tym drukarkę na najlepszą jakość.

– Numerki do kalendarza adwentowego dostosowane są do wydruku w rozmiarze A4. Zapisane są w .jpg i umieszczone w folderze skompresowanym .zip. Przed ich wydrukiem musisz je rozpakować do klasycznego folderu.

– Numerki do kalendarza adwentowego udostępniam wyłącznie do użytku prywatnego. Nie wyrażam zgody na ich komercyjne wykorzystanie. Nie możesz ich sprzedawać, używać w projektach komercyjnych lub modyfikować. Szanuj moją pracę.

Numerki do kalendarza adwentowego do druku

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarz adwentowy dla dzieci w formie układanki
Numerki do kalendarza adwentowego do pobrania