Wielkanoc karty pracy – ponad 100 kart do druku

Karty pracy Wielkanoc z wielkanocnymi zadaniami logicznymi. Rozwiązuj wielkanocne zadania. Wycinaj, licz i ucz się liter. Pobierz i wydrukuj karty pracy na Wielkanoc.

Wielkanoc karty pracy do druku

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mam dla Was karty pracy na Wielkanoc do druku. Wielki post to doskonały czas, aby porozmawiać z dziećmi o świętach wielkanocnych i tradycjach, które towarzyszą nam w tym okresie. Doskonałą formą wielkanocnych przygotować będą karty pracy na Wielkanoc, na których dzieci znajdą najważniejsze wielkanocne symbole, ale też zadania, które łączą w sobie naukę z zabawą! Tym razem mam dla Was aż 48 wielkanocnych zadań dla dzieci wśród których znajdziecie Wasze ulubione zadania logiczne, matematyczne, a także kolorowe wyklejanki.

Pobierz karty pracy na Wielkanoc!

Choć za oknami u nas panuje dziś aura zimowa i pada śnieg to już teraz mam dla Was wielkanocne karty pracy. Przygotowałam dla Was 48 wielkanocnych kart pracy do druku. Znajdziecie na nich wielkanocne zadania i wszystko co kojarzy się z Wielkanocą. Na kartach nie zabrakło wielkanocnych motywów i akcentów. Są kurczaki, zajączki, jajka, ale także tradycyjna święconka czy bazie. Każda karta zawiera piękne kolorowe ilustracje, które zachęcają do nauki i zabawy.

W wielkanocnych zestawach znajdziecie karty pracy, które ćwiczą różne umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym. Są tu karty z zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania i rysowania. Dziecko podczas zabawy uczy się logicznego myślenia i spostrzegawczości. Wycinanie i wyklejanie to nie tylko dobra zabawa, ale także świetny trening sprawności rączek i motoryki małej. Wielkanocne karty pracy uczą kolorów, liczenia i alfabetu, ale też są świetnym pomysłem na kreatywne spędzanie czasu razem z dzieckiem.

Pomysły na wielkanocne prace plastyczne dla dzieci!

Zapraszam Was do wielkanocnych zabaw. Poznajcie moje nowe wielkanocne karty pracy! Zerknijcie również na wielkanocne zabawy, które pojawiły się na blogu:

Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania
Wielkanocne karty pracy do wydrukowania

Wielkanoc karty pracy z zadaniami

Wielkanocne karty pracy z zadaniami
Wielkanocne karty pracy z zadaniami do druku

To zestaw 26 kart do zabawy z wielkanocnymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania. Dziecko rozwiązując zadania poznaje wiosenne symbole, uczy się rozróżniać kolory i liczyć do 10. Każda karta to zupełnie inna zabawa. Zadaniem dziecka będzie dopasowanie połówek jajek, policzenie kurczaków, przyklejenie odpowiedniej ilości marchewek obok króliczków.

Wielkanocne karty z zadaniami możesz pobrać tutaj.

Karty pracy na Wielkanoc do wyklejania

Wielkanocne wyklejanki do druku
Wielkanocne wyklejanki do druku

To zestaw 22 kart pracy Wielkanoc do wyklejania, na których znajdziesz kolorowe wyklejanki związane z wiosną. Zestaw jest bardzo różnorodny. Znajdziesz tu wielkanocne motywy i symbole. Są kurczaki, jajka, zajączki, święconka czy bazie.

Wielkanocne wyklejanki możesz pobrać tutaj.

Karty pracy dla malucha na Wielkanoc

Wielkanocne karty pracy dla malucha
Wielkanocne karty pracy dla malucha

Wielkanocne karty pracy dla malucha to zestaw 26 kart pracy z zadaniami dla najmłodszych dzieci. Znajdziesz w nim wielkanocne zadania do rozwiązywania, wyklejania i rysowania.

Wielkanocne party pracy dla malucha możesz pobrać tutaj.

Wielkanocna matematyka

Wielkanocna matematyka
Wielkanocna matematyka

Wielkanocna matematyka to zestaw 22 kart pracy z zadaniami do liczenia. Znajdziesz w nim matematyczne wyklejanki, puzzle, wyszukiwanki i zadania klamerkowe.

Wielkanocne karty matematyczne możesz pobrać tutaj.

Wielkanocne karty pracy do druku - 48 kart na Wielkanoc

Podobają Ci się moje pomysły na zabawę z dziećmi? Obserwuj mnie na Instagramie i odkryj moje pomysły na kreatywną zabawę z moimi synami, moją miłość do roślin i roślinne wnętrza w naszym domu. Baw się z dziećmi w domu kreatywnie ❤

Kreatywnej zabawy!

Klaudia

Bądź na bieżąco!

  • obserwuj mnie na Instagramie i zobacz nasze codzienne życie ♥,
  • polub mnie na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów i grafik! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy

Poprzedni
Kalendarz Świąt nietypowych dla dzieci w przedszkolu
Wielkanoc karty pracy – ponad 100 kart do druku